Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk.ha a partneretek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk.ha a partneretek nem csinàlja nektek szàjjal,akkor az a kapcsolat vège? Engrm kb ezért dobtak.

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 05:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Új kapcsolatban míg tart a rózsaszín köd, addig működhet, de utána bizony hiányozni fog.
2020. júl. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog az orális szex, de nem feltétele egy kapcsolatnak. Nejem sohasem csinálta, akarhogy próbáltam rá vezetni, de még mindig a nejem. 20 éve.
2020. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igénylem. Ha van néha az jo, de amikor kell nekem feláll anélkül is és a puncinál jobb helye nincs olyankor.
2020. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

az igazi ok, az sosem az az ok amit neked mond. Az az ok amit mondott, az a "direkt megbántom" ok.

Senki sem dob ki egy lányt csakazért, mert nincs orál. Ezer hiányosság van, köztük az orál hiánya, NA akkor dobnak ki.

2020. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nagyon fontos, hogy szajjal kenyeztessen. O nem szereti, ha en ugy kenyeztetem, meg eleve annyira en nem is szeretem csinalni. Viszont nem varom el. Nyilvan mennyei erzes es ha lehetne azt valasztanam, hogy egesznap egy haremnyi csaj kenyeztessen szajjal. De egy kapcsolat nem igy mukodik, kompromisszumot kell kotni magatokban, es egymassal.

:) ha nem lenne szex, max az lenne valook.

23F

K-mester

2020. júl. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mostmár igen, ez azért alap elvárás szerintem.
2020. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16: elvárás? Veled se jönnék össze.
2020. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát furcsa szerintem, mert az orál eléggé alap része a szexualitásnak. Ha megpróbálod, de nem szívesen csinálod, az oké, de ha csípőből elutasítod, ott van valami gáz.

Nekem mondjuk minden nőm szerette csinálni, bár a szájába egyik se engedte, amit pedig szerettem volna párszor. A feleségem ritkán kényeztet szájjal, de akkor viszont nagyon jól csinálja.

Az biztos viszont, hogy csak ezért nem tennék ki valakit.

2020. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%

17

Jobb is tudni előre, ne a kapcsolat után derüljön ki. Párkapcsolatban alap a szex, és ebbe nálam beletartozik az orál is, természetesen én is megteszek mindent, hogy a lánynak jó legyen. Ennyi.

2020. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem,miért irjàtok hogy a szex alapja?mivan ha nekem pl nem megy? Nem vagyok prüd,vagy ilyesmi,volt màs amit kiprobàltam vele,nem rajongok èrte,de neki jo,nèha belefèr.
2020. júl. 15. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!