Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt olyan tanárotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manly kérdése:

Lányok volt olyan tanárotok akivel kapcsolatban beindult szexuális fantázia ? Ha igen mire gondoltatok ?

Figyelt kérdés
Általános iskola felső tagozatára gondolok főleg.

#szexuális, fantázia
2020. júl. 14. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2020. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Melyik tini- vagy pubertás korú lány ne lett volna szerelmes legalább egy tanárba és ne fantáziált volna róla? Mármint ha volt az adott oktatási intézményben fiatal, jóképű tanár (bár sokszor ez sem kell hozzá).
2020. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Tudatosan nem volt de egyszer azt álmodtam hogy megerőszakol a tesi tanár 😂

Szerencsére ez utolsó év, év végén volt. Nagyon kellemetlen egy álom volt.

2020. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
A biosz tanarommal banketten smaroltam majdnem hatul a cigizos helynel. Nekem nyomta hatulrol a farkat mert ittasak voltunk es ugy tancoltunk. De amikor a farkat elkezdte elovenni eszbe kaptam es rohadt gyorsan leraztam. 😂 helyes volt, de felesege is volt mar akkor meg gyerekei.
2020. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem gimibe fordult komolyabbra a kapcsolatom a tanárommal...általánosba még nem foglalkoztatott az ilyesmi
2020. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetem is számít? Professzorral volt egy rövid ideig viszonyom. :)
2020. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az egyetemen gyakoribb.
2020. júl. 15. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!