Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk.ha a partneretek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk.ha a partneretek nem csinàlja nektek szàjjal,akkor az a kapcsolat vège? Engrm kb ezért dobtak.

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 05:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok?

Ha éretten, felnőtt fejjel gondolkodtok akkor igazából nem normális dolog. De ez a te részedről úgyszintén mint a volt párod részéről. Már csak azért is mert ha az embernek fontos valaki akkor legalább egyszer megpróbálja. Persze előtte megkell beszélni hogy megpróbálod és ha nem tetszik nem csinálod. Ebben ugyan úgy mindketten partnernek kell legyetek. Mondom ezt nőként! De egyébként igen az a kapcsolat vége, nem azért mert nem csinálod hanem mert ezek szerint nem passzoltok össze, vagy valamelyik fél nem is igazán akarta ezt a kapcsolatot.

2020. júl. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem fordult még elő velem ilyen. Oràlra minden nőm kapható volt, kölcsönösen, persze 😆
2020. júl. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%
Szerinte az orális szex részest a jó kiegyensúlyozott párkapcsolatnak is. Jó orál nélkül nincs jó szexuális élet anélkül meg nincs jó párkapcsolat,
2020. júl. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül de szerintem alap a kölcsönös örömszerzés egy kapcsolatban. Bár fura lenne ezért szakítani, de nem is akarok belekerülni egy ilyen helyzetben. Igazából nem maga a szopás hiánya lenne az oka, hanem inkább, hogyha nem akar nekem örömet okozni akkor nem is szeret annyira valoszínűleg.
2020. júl. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem, hogy orál nélkül, hogy lehet élni... N
2020. júl. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg se próbálja egyszer se, de én csináljam neki, akkor igen.

És ne az legyen a kifogás, hogy rossz élménye van vele.

Azért, mert valaki balfasz volt, az nem én voltam

Az, hogy nem mehet a szájába a végén, az nekem nem probléma

2020. júl. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nemtudom,nem vagyok semmi jonak elrontoja,de lehet igaza van 1-nek,ès nem passzoltunk,őssze,nem csinàltam mèg azt,de kiprobàlnàm,de valahogy nem ment vele.van ilyen?
2020. júl. 15. 06:31
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból orállal kezdek egy nőnél, nekem mindig fontos volt hogy jól érezzék magukat. Szerencsére általában viszonozni szokták. :)
2020. júl. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Még nem csináltad vele, de egyből visszautasítottad?
2020. júl. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Pasiként ez nem fontos hogy a nő szájjal kényeztessen.

Jó dolog nem álszenteskedek itt de nem várom el. Lehet élni nélküle is boldogan

2020. júl. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!