Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom számbavenni a 4,5ös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom számbavenni a 4,5ös vibrimet, akkor miért akarják felakasztani magukat a kisfarkú pasik?

Figyelt kérdés

Igaz én szűz lány vagyok aki lehet elvette saját maga szüzességét a kíváncsisággal és a játékszereivel, de pasival még nem voltam és nem is tervezek még.


Igaz nekem olyan vékony a karom, hogy egy 4,5ös műpénisz vastagabb tőle szóval én szerintem ha egy pasi lehúzná a gatyáját inkább megijednék 😅


Leszopni tuti nemtudnám mert sehogy sem fér a számba nincs anakonda állkapcsom. Szerintem feljelenteném a pasim szexuális zaklatásért ha nem nyugodna bele hogy képtelen vagyok rá. Punciba igen nem rossz az a méret, de először ott is fájt.


Rendelnem kellett egy 3 cm átmérőjű vibrit is és azt tanulom szopogatni.



Anál meg úgyszintén menne a rendőrségre a pasim az én seggembe tuti nem hagynék még az ujjával sem nyúlni nemhogy a farkával 🥶


Jöhetnek a kanos pasik hogy ilyen beképzelt csaj vagyok meg ilyen kamu, meg frigid. Egyik sem vagyok csak ismerem a határaimat, limitjeimet.



Nem is szoktam minden nap masztizni csak mikor megkívánom. Szüleim sem örülnének ha pasit hoznák házhoz és nem akarok velük összeveszni mert szeretnek és sok mindent vesznek nekem. Na meg jelenleg a karrierem építését, tanulást fontosabbnak látom mint pasizni. Szerintem semmit sem hagytam ki nem vagyok az a hétvégén szétzuhanós csajszi 😅


L/18 és üzit nem kérek!!!!!



2020. júl. 14. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
„Ha olyanok volnának is bűneitek, mint a skarlát, fehérek lesznek, mint a hó; és ha olyan vörösek is, mint a bíbor, olyanok lesznek, mint a gyapjú.' .. Izajás 1:18
2020. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ritka az olyan pasi, akit nem zavar, hogy nem szopja a csaj, az aktus elött...
2020. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!