Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 és 40 feletti hölgyek. Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 és 40 feletti hölgyek. Ti vágytok kötözéses szexre, megkapjátok ha igen?

Figyelt kérdés
Esetleg van akit ilyen korban kezdett el érdekelni?
2020. júl. 14. 08:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Igen, majd a partneremmel egy idő után, tartós kapcsolatban. Miután jól összeszoktunk.
2021. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Igen, megkapom, a férfiaknak nem kell az ilyesmit kétszer mondani. Bár lehet hogy csak nekem volt szerencsém eddig mindig.
2021. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágyom rá, de tudtommal nem a kikötözés hanem a tudat hogy kiszolgáltatott helyzetben vagy és azt tesznek veled amit akarnak, ez a tudat izgató.

Talán egy megbízható partnerrel kipróbálnám ha biztos vagyok benne hogy egy megbeszélt jelre le tud állni vagy leállítani a résztvevőket.

2021. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Igen de még nem kaptam meg
2021. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Férjemmel nem volt túl jó a szex, de elfogadtam őt. Amikor megcsalt kitettem a szűrét, mivel a lakás az enyém volt. Összeállt egy fiatalabb libával, aki kizsigereli. Mint megtudtam exem egyik lelkizős napján, a csaj hiperaktív nappal és az ágyban is, amit ő 50 évesen nem bír már.

Nem túl magas, vékony tanár férjemet követő barátom 15 évvel volt fiatalabb nálam, de olyan férfias, alfahím, hogy tinilánynak éreztem mellette magam. Mint a fiatal Piedone. Magas, erős, kedves, mégis rettentően határozott. Imádtam, hogy eltörpültem mellette, hogy akár képes lenne összeroppantani! A romantikus együttlétek után rávezettem, hogy izgatónak tartom a rosszkislány szerepet ő pedig vette a lapot. (Előtte soha nem mertem volna kipróbálni senkivel. Volt férjem pedig annyira elméleti ember, hogy lövése nincs az ilyen dolgokhoz.) Olyan szerepjátékokat játszottunk, hogy regénybe, filmbe illők lennének. Érdekes módon nem olvasok, nézek ilyeneket. A szürke árnyalata első részét próbáltam könyveben, filmben is, de röhejesnek éreztem és nem folytattam.

Annyira hatással volt rám ez a kapcsolat, hogy azóta sem találtam magamra utána. Voltak viszonyaim, de egyiktől sem kaptam meg, amit szerettem volna.

65N

2022. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én vágyom rá és nem kapom meg, mivel nincs párkapcsolatom.
2022. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
81%
Igen, és meg is kapom rendszeresen a férjemtől:)
2022. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!