Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Szoptatok, szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezvandraga kérdése:

Csajok! Szoptatok, szexeltetek már azért, hogy egy állást megkapjatok? Ha lenne rá lehetőség megtennétek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Persze, ez a legtöbb jó pozíciónál így van. Sajnos az anált nem szeretem, így többet kell nyújtanom, de ennyit megér.


28N

2020. febr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem tettem ilyesmit soha, de meglévő főnökömmel már volt hogy szexeltem. Nem is tennék ilyesmit előnyért cserébe mert ebből mindig csak a bonyodalom van + ha elterjed az nagyon ciki + ha összekapunk akkor főnökként ha idióta visszaélhet a pozíciójával, megzsarolhat stb

Ráadásul az egom soha nem dolgozná fel hogy nem magam miatt kaptam az állást, a saját érdemeim alapján.

2020. febr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Állásért nem. Fizu emelésért már többször is.
2020. febr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Én a másik oldalról tapasztaltam. Már pusztán az állásra jelentkezésnél vannak hölgyek, akik kiterítik kártyáikat. Küldenek egy egyszerű önéletrajzot, illetve jópár képet, ami többet, vagy mindent mutat... Természetesen nem ez a jellemző, de azért sok ilyen akadt az évek során.
2020. febr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tennék ilyet soha.
2020. febr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Állásért nem, de feljelentés elkerülése miatt igen.
2020. febr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Te is leszoptad volna Harvey Weinsteint azert a szerepert.
2020. febr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Hétfőn reggel azt mondja a férj:

- Ma megborotválkozom, mert fizetésemelést akarok kérni.

Mire a feleség:

- Én is...

2020. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Én soha sem tennék ilyet. Nekem ez nem fér bele a normális kategóriába.
2020. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen, bármit bevállalok egy jó állásért és van is már jó munkám
2021. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!