Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek hiv fertőzött?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek hiv fertőzött?

Figyelt kérdés

Két éve volt egy futó kalandom, több ok miatt nem lett több belőle. A férfit orálisan kielégítettem három alkalommal, amikor is a számba élvezett. Egyből kiköptem, illetve kimostam a számat.

Ismerem a férfit, éppen egy 14 éves kapcsolatának lett vége, mind a ketten monogámok, soha nem csaltak meg egymást. Állítása szerint, más nővel nem volt a szakítás után, illetve abban a pár hétben, amíg velem volt. Az utolsó orális szex után elmentem kétszer a helyi ántszbe hiv szűrésre, 12 és 18 héttel később. Negatív lett az eredménye mind a kettő tesztnek. Kb hat hónappal később vért is adtam, kaptam smst arról, hogy felhasználták a vért.

Többször megkérdeztem a férfit, lehetek e hiv fertőzött miatta, állítja, hogy nem. Ma már nem is beszél velem, azt mondja sértő a feltételezés és kezeltessem magam.


Szerintetek?


2020. júl. 13. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha negatív lett a teszt, ráadásul 2x, akkor mi a kérdés?
2020. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Valószínűleg nem vagy az.
2020. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tévedhetnek a tesztek? Ez csak para? Elég időt vártam a tesztekkel?
2020. júl. 13. 15:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fanatikus vagy. Mi kell tobb 2 negativ teaznel? Sot 3 negativ teazt. A veradasnal is vizagaljak. Ne legyel mar gyagyás es hagyd beken a pasit. Akkor minek szhoptad le?
2020. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hipohonder vagy.

HIV fertőzésnek orális úton csak matematikai esélye van. Nyílt sebnek kellene legyen a szádban hozzá (pl. foghúzás után csinálod).

Továbbá, 2x kivizsgáltattad.

2020. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát te hülye vagy, de teljesen. Ez rrendesen beteges, inkább ne pasizz, SOHA többé, komolyan.
2020. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet élni így , ilyen paranoiásan?
2020. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem fog sokáig élni, tuti elkapta, mindjárt meg is hal.



Már lehet visszaszámolni. :)

2020. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te tiszta hülye vagy kérdező!
2020. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!