Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtök 18-19 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök 18-19 éves lenne és össze jönnétek vele.Kiderülne hogy szűz.Mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem rég majdnem össze jöttem egy fiúval.Úgy voltam vele ha ciki ha nem megmondom neki hogy szűz vagyok.Mert jobb ha tudja.Szerintem így a tisztességes.Erre kiröhögött.És csak annyit mondott hogy lassan 19 éves vagyok már nagyon ideje lenne elveszteni.De ő nem fog szűzekkel b..szakodni.Aztán ott hagyott.Baromi csalódott vagyok és nagyon rosszul érzem magam.Most jobb lett volna ha nem mondom el neki?És tényleg ennyire gáz majdnem 19 évesen szűznek lenni?

2020. júl. 11. 21:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Sosem szeretett az ilyen.

Én 22 évesen vesztettem el, és az akkori párom még örült is neki. Nem vagyok se csúnya, se gáz, egyszerűen, nekem ehhez bizalom kellett.

Szerintem inkább tiszteletre méltó, hogy nem dobtad oda magad mindenféle jöttmentnek.

Sokkal gázabb az, hogy a 13-14 évesek felelőtlenül szexelnek.

2020. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Nem vagyok gátlásos ,sem csúnya.Nem vagyok gyerekes sem.És nem tartogattam volna számdékosan ilyen sokáig a szűzességem.És nem is várattam volna a fiút ha össze jöttünk volna.És nincsenek nagy elvárásaim.Egyszerűen ez így alakult.Nem találatam meg a megfelelő embert.És itt arra gondolok hogy szeressen és érzelmileg adja meg a dolgokat.Nem a rózsaszírmos szőke hercegre.
2020. júl. 11. 22:19
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

tényleg ne bánd és nincs ezzel semmi gond, majd jön aki meg érdemel téged és az ilyen taplokat pont így le is tudod szűrni. Maradj őszinte és nyitott.

F

2020. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor hajrá. keresd a herceged. ez még nem az a kor amikor gáz.. a gáz 30 körül van.. te szimplán megfontolt vagy aki nem 12-13 évesen baszik fűvel fával.


viszont egyre több az ilyen kérdés.. kezdem elveszteni a fonalat.. ti amugy hol bujkáltok?

2020. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

1, a szüzesség egy állapot. Manapság se nem érdem, se nem elítélendő

2, a sráccal így jártál jól. Nem téged akart, csak egy két gondtalan dugása kellettêl volna

3, egy szűzzel volt dolgom. Néhány találkozás után,nem siettetve a dolgot, egy nyalásos élvezet hullámait kihasználva minimális fájdalom árán (ő mondta) már nem is volt több probléma ezzel😉

2020. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem el a kérdést. Minden pasi szűz lányt szeretne, és 18-19 évesen nagyon sok lány szűz.
2020. júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 20 éves vagyok és szűz (es lany). Ez van. Kicsit roddz hogy nincs benne tapasztalatom de meg mindig jobbnak tartom mintha 14 evesen vesztettem volna el. Így legalabb ésszel és kellő érettséggel tudom majd megtanulni ha odajutok. Plusz nem volt meg pasival úgy dolgom hogy odajusson a dolog. Majd a megfelelo emberrel:)
2020. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Meglepődnék.


20F

2020. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!