Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek, egy ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, egy ember kisugárzásából, viselkedéséből ki lehet találni, hogy milyen az ágyban?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársammal azt játszottuk ma, hogy megpróbáltuk kitalálni, a többiek vajon mennyire hangosak szex közben. Utána rákérdeztünk, kb eltaláltuk a válaszokat. Ti mit gondoltok?

2020. júl. 11. 21:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10 Nem pont így, de vannak olyan nők/ férfiak, akiknek ha azt mondja valaki, hogy mittudomén, jól áll neki ez a nadrág, akkor rögtön teljesen zavarba jön. Ebből azt feltételeznénk, hogy szex közben is gátlásos, közben meg egyáltalán nem biztos, ahogy fentebb is írták.

Sok emberre viszont szinte rá van írva, hogy milyen lehet.

2020. júl. 12. 08:40
 12/12 anonim ***** válasza:

#10 vagyok


Áhhá. Értem. Viszont erre is hallottam már nagyon ellentétes randitapasztalatot ismerőstől: a csaj a randin a szemébe sem mert nézni, totál zavarban volt a srác előtt, aznap este meg amint oda jutottak már totál más ember lett, egy gátlástalan, szenvedélyes csaj, aki élvezte a szexet nagyon is..


Szóval elég nagy kontrasztok tudnak kijönni (és ezáltal annál nagyobb a meglepetés) az ilyen eseteknél.


És a másik oldal: vajon hány olyan példa van, hogy valaki előadja magáról a csődört, vagy állandóan a szexről beszél ( nő-férfi), mikor meg odakerül a sor, kiderül, hogy a tettek mögött csak üres duma van, amit kifelé mutat? Sok ember kompenzál.


Ezekből szerintem nem lehet érdemi infót levonni. Az hogy ki milyen az ágyban, az az ágyból derül ki, nem arról hogy viselkedik általában véve.

2020. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!