Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kívántatok már valakit annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívántatok már valakit annyira, hogy bevállalnátok a pletykát is?

Figyelt kérdés

A férfi és én is szingli vagyok, de van köztünk 15 év korkülönbség, és csak munkából kifolyólag találkozunk.

A környezetemben mindenki tudja, hogx bejön nekem, a férfinek nincs is ellenére.

Sokszor flörtölünk vagy nézzük egymást mindenki előtt, őt nem zavarja.

Nagyon vágyom rá legalább egyszer az életben.

Viszont nem bízok benne, szinte tuti, hogy elmondaná a munkatársainak, akik szintén tudják ki vagyok.

Már csak abból kifolyólag is, mert régóta évődünk egymással.

Egyszerűen nagyon vonz a pasi... magas, szálkás testalkatú, szép mosolyú, mély hangú.

Dilemmázok mert tudom, hogy benne lenne a dologban, de nem tudom mit kéne tennem, hogy megnyugodjak...


Ti mit tennétek?

Bevállalnátok a vágyatokat, még ha pletyka is lenne belőle?


2020. júl. 11. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha így vagy vele,akkor mire vársz?


Majd azt mondod,hogy csak kitalálta!

2020. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha elmondja mindenkinek, akkor mi van? Engem ez a legkevésbé sem érdekelne, az ő szegénységi bizonyítványa, ha ennyire pletykás amúgy, úriember ilyesmiről nem beszél másoknak, de hát nyilván nem is az életed akarod vele összekötni. Nem bűn vagy rossz dolog, simán nem foglalkoznék ezzel, hadd tudjanak róla.
2020. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Mi a probléma? Mindketten egyedülállóak vagytok.

2020. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!