Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történik a vaginámmal ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik a vaginámmal ha sokáig nem szexelek?

Figyelt kérdés

Már elég régen szingli vagyok és kilátásban sincs senki, szóval érdekelne, hogy milyen következményei lehetnek a szexmentes életnek a vaginámra nézve.

Azt olvastam, hogy akár össze is mehet és szárazabb lesz. Ez igaz? Lehet ezen maszturbálással segíteni?


2020. júl. 10. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Pokhalos lesz.
2020. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Semmi. Másfél évig nem voltam senkivel, nem is hiányzott, egyedül éreztem épp jól magam. Pár hete viszont összejöttem egy férfivel, akit régóta nagyon kedvelek és nagyon vonzó. Lefeküdtünk. Nem voltam szűkebb, nem voltam szárazabb meg egyebek, sőt, sokkal jobban benedvesedtem, mint előtte bárkivel bármikor.
2020. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-esnek köszönöm a hasznos választ.
2020. júl. 10. 21:20
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Idős korban elernyedhetnek az izmok és szélsőséges esetben kifordulhat magából de általában semmi 2 es válaszolótól kérdezném hogy maszti gondolom volt közte mivel azis "edzésben" tartja a dolgokat legalábbis én figyelek erre
2020. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok. Volt, persze, de nem napi szinten.
2020. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem történik vele, akkor se, ha nem masztizol.
2020. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem. Max ha szexre kerül a sor akkor gyorsabban benedvesedsz, és talán izomlázad is lesz másnapra :)

De ez sincs kőbe vésve. Nálam így volt.

L

2020. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem lessz olyan mint egy kitaposott kozákkucsma, egyébként semmi baja nem lesz
2020. júl. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. júl. 11. 11:35
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Összeszűkül.

Tapasztalat.

Egynőismerősöm jótízéve mesélte hogy előtte 4évig hetente két pihenőnapon dugták férfiak kis kieg. a férje mellett.Akkoriban könnyebben belecsúszott,könnyebben dugható volt.Tátogott,fel le mozgott a hüvelybemenete amikor már széttárta combjait nekem.Később teljesen ellustult a puncija amikor abbahagyta.

2020. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!