Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnék egy fiúval, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnék egy fiúval, de félek hogy rólam beszélne mindenki, hogy ribi vagyok?

Figyelt kérdés
Egy 2 évvel fiatalabb fiúról van szó, a kémia nagyon meg van közöttünk, de nem vagyok ilyen egyéjszakás csaj, de komolyabbat sem tudok elképzelni ezzel a fiúval. Megbánnám ha csak néhányszor lefeküdnénk? Csak tartok tőle, hogy "szájára vesz a falu", mert elég kis településen lakunk.

2020. júl. 4. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Én is így kezdtem. Mára a fél falu átment rajtam.

42N

2020. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne hagyd ki viszont tudnod kell mennyire megbízható ha tudod hogy nem beszélne másnak erről akkor próbáld meg vagy puhatolózz és csak kézzel csináld neki elsőnek ha visszahallod esetleg tudod mondani hogy nem tudnál ilyen kicsivel mit kezdeni de rádbízom sok sikert:)
2020. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
És ha rólad beszél mindenki, akkor mi van? Végül is nem tévednek.
2020. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig csak komoly kapcsolataim voltak, 2 fiúval feküdtem le 25 éves koromig, szóval nem mondanám magam ribinek, de ez egy pletykás város. Nem tudom mi legyen, nagyon tanácstalan vagyok.
2020. júl. 4. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze ahhoz hogy te mit és kivel csinálsz az ágyban. Mellesleg attól hogy egyszer belemész egy kalandba amit te is szeretnél még nem leszel ribizli. Évezd ki nyugodtan, ugyanaz az ember maradsz attól. És beszéljétek meg a fiúval hogy nem szeretnéd hogy erről más is tudjon.
2020. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
5 - ja, hogy ez úgy működik, mint valami mennyiségi licensz? Hány összefekvés kell a ribiséghez? Vagy literre megy a dolog?
2020. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én hagynám. Valszeg csak azon stresszelnek közben hogy kitudodik vagy nem..


Másrészt ha a srácok tudodik ki akkor nem megbízható, olyannal se lennék.

2020. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel,hogy vadidegen emberek mit pletykálnak rólad?
2020. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mások véleményéhez kell igazítani az életedet!

De hogy is van ez? "szájára vesz a falu", majd később már "pletykás város"!

Na most akkor hol is laksz? Vagy inkább kamu/pontvadász az egész kérdés?

2020. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!