Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért szeretik mutogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szeretik mutogatni a farkukat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 19:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
Mióta körülmetéltek,nem szeretem,ha látja más is!
2020. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Viselkedni meg lehet tanulni, de attol ez meg egy oszton, igy vannak megalkotva.
2020. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azért mert reménytelenül önzőek. / nem mind, csak ált a képküldősök/ Azt hiszik, hogy mivel őket a vizuális ingerek indìtják be,akkor minket nőket is. De megìrom őszintén, attól hogy látok egy f@szt , nekem az még kevés.(És sok nőtársambak is...)
2020. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagyjából egyetértünk, de szerintem ez nem (vagy nem csak) "önzőség", hanem egyszerűen tudatlanság.

Én a farkamat sosem mutogattam, de pl. fiatalabbként olyat csináltam, hogy félmeztelen fotót küldtem ismerkedéskor, mert srácként úgy gondoltam, hogy ha nekem tetszenek az ilyen képek lányokról, akkor a lányokat is érdekli ez a dolog. Aztán a tapasztalatok alapján megtanultam, hogy a nőket nem ez (illetve nem így, nem akkor) érdekli, és azóta nem csinálom. Csak hát vannak emberek, akik sosem tanulnak...

2020. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A nők mutogathatják a mellüket, feneküket, mi meg semmit?
2020. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
azért mert a mai lányok gy{kerek az ismerkedéshez és a szerelem nekik a pénzt jelenti 😊
2020. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16-os válaszoló

Azért nem kéne a "mai lányokat" egy kalap alá venni. Ahogy máshol, itt is ugyanúgy vannak kivételek.

2020. júl. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezt én se ertem ferfi letemre.
2020. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kéretlenül sosem küldök!

Viszont volt már több lány is, akivel beszélgettem, és kért. Akkor ők valójában meleg pasik voltak? 🤔

Amúgy visszaemlékezve, már az oviban is csináltunk ilyet (persze ott élőben); gondolom gyerekként a kíváncsiság hajtott mindkettőnket.

2020. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek meg olyanok is. Lehet hogy néhány nő erre izgul, más nők meg nem erre. Vannak férfiak akik mutogatják, valakik meg nem, vagy csak kérésre. Ennyi
2020. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!