Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány/nő is szereti magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány/nő is szereti magát "mutogatni" a pasiknak, kíváncsiságból hogy mit vált ki belőle?

Figyelt kérdés

Én fiatal lányként személy szerint szeretem. Mindig is észrevettem hogy egy kicsit jobban megbámulnak a pasik, de kb most kezdtem el "élvezni" is. Természetesen nem minden pasiknál, csak annál aki bejön, vagy esetleg helyesebb. Szóval ez nekem kb ilyen visszajelzés féleség is. Az önbizalmammal minden rendben van, nem azért van ez mert önbizalomhiányos vagyok. Ez most lehet hülyén fog hangzani, de bizonyos értelemben olyan mintha "nálam lenne a hatalom" addig a pár másodpercig. Itt nem azt a mutogatást értem hogy pl mindenkinek meztelen képeket küldözgetek, hanem pl múltkor az egyik osztálytársamnál voltam akinek van egy helyes bátyja. Előtte kicsit lehajoltam hogy jobban rálásson a mellemre, és tetszett a reakciója. Aztán a magánmatektanárom egy cuki egyetemista. Neki múltkor úgy hajoltam át az asztalon, hogy jól rálásson a fenekemre, és nagyon tetszett mikor élesen beszívta a levegőt. Néha már én is azt mondom magamnak hogy "Oké, ez már túlzás lesz/volt" de sosem érdekel annyira hogy többször ne csináljam meg. Nem tudom miért, de inkább csak a pasik reakciója tetszik, viszont az nagyon ritkán van hogy ezt azért csinálom mert szexelni akarok velük. Még nem is volt olyan hogy ezekből szex lett volna. Simán csak szeretek flörtölgetni, csábítgatni, és jól esik a visszajelzés.

Más nő/lány is átmenet ilyen korszakon?(az ismerősi körömben senkit nem vettem észre hogy így lett volna) Ez már mindig így lesz?


2019. okt. 25. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig kivántatod magad mig valaki keményen meg nem bax.
2019. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi faszik sajnos olyan kis naívak vagyunk, hogyha így mutogatja egy csaj nekünk magát, akkor arra gondolunk, hogy dugna akar. Ha kiderül, hogy csak húzza az agyunkat, akkor ne sértődjön meg, ha el van küldve a jó anyukájába.
2019. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Bírom az ilyen lányokat 😂
2019. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, jól esik
2019. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"de bizonyos értelemben olyan mintha "nálam lenne a hatalom" addig a pár másodpercig."

Őőő, izé, lemaradtam valamiről asszem. Én eddig úgy tudtam, hogy a nő van hatalmon amíg megy a párkeresés. :D

A nő valutája a szex, a férfié a párkapcsolat. :P


Sztem egyébként sokan vannak így. Csak sokan nem szelektálják, hogy kivel viselkednek így és amikor a pasi érdemben reagál, akkor egy büdösbunkóparasztösztönállat.

Közben persze csak annyi, hogy a csajnak nem jön be a csávó. :D


Lehet, hogy az ilyenek maitt született meg a vicc, hogy "A nő aki mindenkivel dug egy rib@*nc, a nő aki mindenkivel dug csak velem nem, az egy büdös rib@*nc." :D

2019. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!