Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány “nem tud” szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány “nem tud” szexelni azt elnézi neki a barátja hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Kb. 3 perc alatt elélvezek és elég sok idő kell, hogy pihenjek a következő menetig. Addig orállal próbálom lefoglalni a fiút.

Sajnos engem nagyon zavar, hogy nem tudok hosszabb ideig szexelni. Ezt a pasik, hogy fogadják el?


2019. okt. 25. 08:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úgy nagyon is jó ha utana még foglalkozol a partnereddel és nem hagyod ott felizgatott állapotban!
2019. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Egy jó partner ezt megérti és megoldjátok menet közben a szüneteket is. Az orális szexet a férfiak nagyrésze szereti kapni. Gondolom az jól esik neki.
2019. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem tragédia...

El lehet szórakozni addig mással is :) a szex nem csak dugásból áll

2019. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Análisan sem? Vagy azt nem szereted?
2019. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mint írtad, addig orállal kényezteted tehát nincs férfi aki megharagszik rád ezért. :)
2019. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor nem baj ha a szex csak 3 perc ha a többi orál?
2019. okt. 25. 08:47
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Én kimondottan csak az oráltól elégülök ki igazán... Ha 1-2 hetig nem kapok szopást, csak punit, akkor mindig ki vagyok idegileg, szinte már már orgazmusom sincs ilyenkor.

En örülnék egy ilyen nőnek.

2019. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Van olyan Nő akit 1 akár 2 órán keresztül kell döngetni hogy elélvezzen. Szerintem innen nézve a pasid szerencsés.
2019. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elélvezel, akkor már nem is du.hat tovább?? Lehet velem van a baj de én simán birom még. Sőt én viszem a férjem ugy hogy én vagyok felül.. És nagyon jó érzés van még lent..
2019. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Attól, hogy Te elélvezel, a pasid még tud dugni, nem? A fordított eset a problémás. Általában az csak jó, ha a lány előbb elélvez. Vagy akár többször is, míg a fiú is eljut a csúcsra.
2019. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!