Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért szeretik mutogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szeretik mutogatni a farkukat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Én nem mutatom meg, ha kéred sem. 👀
2020. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
Mert büszke vagyok a méretes szerszámomra, legnagyobb erényemnek tartok nem véletlenül. A lányok imádják ;)
2020. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Mert azt hiszik milyen nagy.
2020. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%

#3

Nem csak hisszük ;)

2020. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Ezen már én is agyaltam, és arra jutottam, h azért, mert ezen kívül nincs másuk, amivel megszerezhetnének egy nőt. Nincs fantáziájuk, nincs közép-, hosszútávú elképzelésük... (Amúgy azokat a nőket sem tudom mirevélni, akiknek ennyi már elég) Amúgy ezzel az a legnagyobb baj, h (ahogy igaz az a mondás, h mindig van egy nagyobb hal) mindig van egy nagyobb farok, szóval erre alapozni bármit is, totál értelmetlen.
2020. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbben csak ezt tudják felmutatni, mást nem, ami iszonyat gáz. Ez a legnagyobb sikerük az életben. Nekem is nagy a farkam, mégsem mutogatom. Nem a farok mérettel kell felvágni, mert az egyszerűen szánalmas.

25F

2020. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Arról nem is beszélve, h több nőtöl hallottam, h nem is kifejezetten szeretik a nagy farkat, inkább legyen közepes, de jöl tudjon vele bánni a gazdája
2020. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%

Mert "tiltott gyümölcs"

Ha csak úgy mutogatnám élőben, minimum elvinnének szeméremsértés miatt.

2020. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert semmit sem tudnak a nőkről, a női agy "működéséről". S mert nincs más értékük. Aki a cerkáját mutogatja az pont azt prezentálja hogy mennyit ér: csak egy phasz az illető nem több.
2020. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mutogatják, mert férfi aggyal gondolkodnak (hatalmas tisztelet a kivételeknek) és ezek a férfiak nem hiszem, hogy hosszú távú kapcsolatra vágynak...
2020. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!