Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok, ha élvezitek, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, ha élvezitek, ti mit élveztek a szopásban?

Figyelt kérdés
Csak a másik öröméért, vagy konkrétan ti is élvezitek? Kort is írjatok, ill. hogy szoktatok-e alkalmi szopást bevállalni csak úgy, viszonzás, valódi szex nélkül, és ha igen, abban mi a jó nektek.

2020. júl. 3. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Többmindent élvezek rajta. Azt, hogy örömet okozok vele a páromnak, az ízét, illatát, és az egész úgy ahogy van, csábító. Ő is szeret engem nyalni, ő is hasonlóan érez. Kölcsönös, és ez nagyon jó és szép így :)
2020. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi és a további válaszokat! Tényleg érdekel, hogy ki hogy van vele.
2020. júl. 3. 15:03
 13/15 anonim ***** válasza:

Én szivesen nyalok nagyon beindít. És szeretem ha élvezi.

Párom nem szivesen viszonozza. Nagyon ritka mikor szopik, nemszereti. 69 póz ki is van zárva emiatt.

2020. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Élvezem hogy élvezi ahogy csinálom és nagyon felizgat
2020. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon izgat, ahogy látom az arcán, hogy élvezi.

20/L

2020. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!