Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok, ha élvezitek, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, ha élvezitek, ti mit élveztek a szopásban?

Figyelt kérdés
Csak a másik öröméért, vagy konkrétan ti is élvezitek? Kort is írjatok, ill. hogy szoktatok-e alkalmi szopást bevállalni csak úgy, viszonzás, valódi szex nélkül, és ha igen, abban mi a jó nektek.

2020. júl. 3. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A másik miatt meg meg nekem jól esik kényeztetni a páromat

24

2020. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Szeretem lecsúsztatni a torkomon a méretes nagy farkakat ;) 20L
2020. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A saját élvezetemért is csinálom. Nekem többet ér bármilyen előjátéknál, mert hihetetlenül benedvesedek tőle. Igen, szoktam csak úgy is csinálni a páromnak, hogy nem kapok érte viszonzást. Szerintem sokkal intimebb tud lenni, mint maga a szex. 27/N
2020. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Izgato, hogy elvezi :)
2020. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Egy férfi mi élvez a nyalásban? Na pont ugyan azt! Nem olyan bonyolult dolog ez.
2020. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Nyílván azért csinálom, mert a páromnak akarok jót tenni..

Ő sem azért nyal ki, mert feltétlenül az a vágya hogy pinát nyaljon, hanem mert engem akar kielégíteni. Bár ha jól csinálod, és ő visszajelzést is ad, akkor meglepően izgató is tud lenni ha te csinálod..


22/N

2020. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

#6 tökéletesen összefoglalta a lényeget, mintha én írtam volna.

37/N

2020. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De nekem van ilyen vágyam, hogy pinát nyaljak. Kifejezetten nincs benne, ami jól esik, de nagyon izgató és ezért élvezem.
2020. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Izgató, hogy számba adja és azt teszek bele amit csak akarok.
2020. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#6: Nyalok puncit, csak azért mert én élvezem és nem a partner miatt :P (Persze élvezi ő is :D ). Engem marhára beindít, teljesen euforikus állapotba kerülök az ízétől, illatától.
2020. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!