Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfi és nő selejt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi és nő selejt?

Figyelt kérdés

Vagyis férfiaknak műpunci a boldogság kulcsa.

Nőknek pedig egy jó sárkány méretű műpénisz úgysincs olyan a nagy szájú pasiknak csak a szájuk.


Ez az igazi boldogság és szabadság? ☺



2020. júl. 2. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
nem, ez az önzés kultúrája
2020. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem
2020. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A műpunci és műpénisz csak amolyan B terv, ha nincs más. A normális emberek vágynak a partnerre, és semmilyen segédeszköz nem ér fel egy igazi pénisszel/puncival.
2020. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Van partnerem de képzeld alkalom adtán szoktam önkielégíteni egy 10(!) centis vibrátorral. Micsoda selejt lehet az a nő aki ilyen óriási sárkány méretű műpénisszel meri kényeztetni magát néha. 😶
2020. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sárkányfasz xdd
2020. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én például férfi vagyok és még életemben nem láttam műpuncit és nem is vágyom rá.

29f (ahol f a falkavezér :DDD)

2020. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

"Minden férfi és nő selejt?"

Ezen most fel fogtok háborodni de manapság egyre inkább. Elnézve a társadalmi trendeket a mai világban férfi és nő általában véve egyre kevésbé jön ki egymással. Összejön-szakít, összejön-szakít, rinse and repeat. A válási adatok is botrányosak. Sok mai fiatal elvált szülők gyereke vagyis megfelelő minták hiányában eleve hátrányból indul ismerkedés terén. A különféle mai mozgalmak is arra bátorítják őket hogy eszük ágában se legyen a másik nemnek tetszeni (sőt utáld őket mert csak a véredet akarják szívni, velünk ellentétben...), így gyártja a társadalom a lilahajú szőrös hónaljú feministákat és a magukat elhanyagoló inceleket akik MGTOW-nak képzelik magukat (pedig kb. csak egy orál választja el őket attól hogy feladják az állítólagos meggyőződésüket).


"Vagyis férfiaknak műpunci a boldogság kulcsa."

Férfiként max. erre tudok válaszolni: nem. Még csak az igazi punci se. Még csak annak a gazdája se (elsőtől maszturbációfüggő, másodiktól szexfüggő, harmadiktól társfüggő leszel). Az élet amit felépítesz magadnak (egészség, karrier, stb. terén) az fog elégedetté tenni. És ha elégedett vagy az látszik rajtad és arra az elégedettségre majd jön a punci is. Meg a gazdája.

2020. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!