Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden rokonom tökéletes csak...

Minden rokonom tökéletes csak én vagyok selejt?

Figyelt kérdés

Mindegyik rokonom okos, rengeteg baráttal és boldog párkapcsolatban. Ráadásul külsőre is mind nagyon ott vannak. :D

Én ellenben... Itt vagyok lassan 19 évesen. Még mindig nme volt kapcsolatom, néha kissé magányosnak érzem magam, nincs valami jó szociális érzékem. Vannak barátaim azért csak nem olyan nagyon közeliek.

Külsőleg nagyon átlagos vagyok, nem is értem hogy hogy lehet minden testvérem, unokatesóm, Szüleim stb ilyen szép.

Az egyetlen jó amit örököltem az talán az agyam, viszonylag okos vagyok. De ez nem ér kb semmit ha nézem a tökéletes életüket.

Bátyám mérnök, unokatesóm orvos, a többiek is egyetemet végeztek/végeznek. De én máig nem tudom mit kezdjek az életemmel.

Hogy sikerülhettem így félre? :(


2015. nov. 15. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltal mar ra hogy teged orokbefogadtak? :D
2015. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember tökéletes, csak behiszik maguknak azt h ez miért van így és én miért nem olyan az életem mint Brad Pitté.Én is 19 vagyok és boldog az életbenXD próbálj meg pozitívan látni egyes dolgokat és ne hidd hogy másoknak is jól megy a sora.Egykor én is voltam ilyen és beláttam hogy tévedtem:)
2015. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi a hibád, hogy nem vetted észre: általában így működik, mindenki tökéletes, csak te nem - ezt sugallják egymásnak az emberek...

"máig nem tudom mit kezdjek az életemmel" - "lassan 19 évesen"

Nagyon fiatal vagy. Egész életünkre szóló feladatunk, megtalálni, hol a helyünk a világban, mihez kezdjünk, mit tegyünk... Keresni kell az utunkat.

Zen buddhista történet:

- Mester, nem találom az utamat!

- Ott van a lábad alatt! - mondja a Mester

2015. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!