Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kuráltatok már strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuráltatok már strandon medencében?

Figyelt kérdés
Mi most próbáltuk ki, nagyon izgató volt, persze sokat mozogni nem lehet, mert az feltűnő, inkább csak betenni, és úgy maradni
2020. jún. 30. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%
Persze. Vízben akkor nem feltűnő ha hullámzás közben csináljátok. Hidd el nekem , tapasztaltam :D
2020. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen, gyógyfürdő medencéjében kikúráltam egy betegségemet. Orvos javasolta. Nagyon jót tett a kúrálás, mert a gyógyvízben különösen sok olyan anyag van, ami jó az egészségnek és gyógyít. Másoknak is tudom javasolni az ilyen kúrákat.
2020. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, viszont jakuzziban ujjaztak mar meg
2020. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!