Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kuráltatok már strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuráltatok már strandon medencében?

Figyelt kérdés
Mi most próbáltuk ki, nagyon izgató volt, persze sokat mozogni nem lehet, mert az feltűnő, inkább csak betenni, és úgy maradni
2020. jún. 30. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen, meg balatonban L
2020. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
A strand öltözőjében, vízben nem.
2020. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az öltözőben is kipróbáltuk, de a csattogás miatt abba kellett hagyni
2020. jún. 30. 17:40
 4/13 anonim válasza:
73%
Próbáltam, én is hasonlóan éltem meg - azt gondolom, pont a lebukás esélye miatt válhat ilyen érdekessé és izgalmassá.
2020. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Tobbszor leszopott baratno anno a cinkotai srand oltozojeben.Meg dunai obolben a vizben is volt.
2020. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Széchenyi fürdőben a szaunában már igen (bár kell hozzá tüdő), de medencében nem. Mert nem túl higiénikus hogy amiben mindenki a lábát, meg a hátsóját áztatja az "befolyik" oda (azon túl, hogy pillanat alatt eloldja a nedvességet).
2020. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
A strand nem arra van. Ennyivel a strandolók meg odamehetnek a ti ágyatokra is ugrálni, amikor "kuráltok". Okosak vagytok.
2020. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, jakuzziban meg öltözőben is.
2020. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

4 évig voltam diákmelósként úszómester aquaparkokban Pesten.


Asszem talán 4-5 párocskát kaptam rajta. Most azt hiszed én vagyok a besavanyodott pitsa, de a vízminőség tesztelést is láttam.

Baromi undorító, a cucc felső része tiszta zsír, naptej, izzadtság, takony, üdítő, nyál és dzsuva. Meg egy csomó vegyszer, hogy ne legyen undorító szaga.

A nemi szerveidnek nagyon rossz, meg hát nem is túl romantikus így belegondolva.


De persze ignorance is bliss, mindenki a saját sorsát rontja de én mondjuk röhögök rajtuk.

2020. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Elég szar, ha a Széchenyi fürdőbe ilyen sok pénzért csak olyan helyekre lehet bemenni, ahol mások dugtak vagy épp dugnak. Elég undorító. Nem ilyenért fizetek.
2020. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!