Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon félek a férfiaktól, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a férfiaktól, a szextől rettegek. Normális ez 20 évesen?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkodtam már rajta, de nem tudom miért alakulhatott ez így.

Változni fog magától, vagy szakembert kell keresnem a jövőben?



2020. jún. 27. 13:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom. Taszít az egész, néha már undorodom is tőle.

A szextől, és a pár kapcsolattól.

2020. jún. 27. 15:26
 12/18 A kérdező kommentje:

#10 Ez még viccnek se volt jó.

Komoly válaszokat várok, az idétlenek kíméljenek

2020. jún. 27. 15:27
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális dolog. Mindenképp keress fel egy pszichológust: ő segíthet feloldani az elfojtott félelmeidet. Nagyon nem lenne jó neked, ha hosszabb távon is képtelen lennél normális kapcsolatra, ez megkeserítené az életedet.
2020. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13 Csak kíváncsi voltam rá,hogy mit gondolnak erről az emberek.

Mindenképp beszélni fogok egy szakemberrel, bár azt érzem hogy nekem nem kell férfi, nincs szükségem sem a szexre, sem a párkapcsolatra.

Jelenleg jól érzem magam egyedül, nem hiányzik, csak ugye nem ez a megszokott és furcsa volt amikor először végig gondoltam a dolgot.

Mivel semmi olyan dolog nem történt velem, amiért félnem kellene, így csak arra tudok gondolni hogy nekem nem való a társas élet.

Mindent megoldok egyedül, van házam, pénzem, szórakozni járok és úgy összességében boldog és kiegyensúlyozott életét élek egyedül is.

2020. jún. 27. 15:42
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha semmi komoly trauma nem ért, várd meg, hogy komolyan beleszeress valakibe.

Meg fognak változni az érzéseid.

2020. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen hidegen hagyna a férfi- és párkapcsolat dolog, akkor nem lenne az az érzés, hogy rettegsz tőle. Pont ez az ellentmondás miatt javaslom, hogy keress fel pszichológust, még akkor is, ha most úgy érzed, hogy kerek az életed így is.
2020. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha változnál szívesen segítek.
2020. jún. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ereggyé haza
2020. jún. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!