Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaktól kérdezem: ti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: ti a haverjaitokkal mennyire szoktátok kitárgyalni a nemi életeteket?

Figyelt kérdés
Függ attól, hogy milyen a kapcsolatotok a nővel, akivel szexeltek/szexeltetek?
2020. ápr. 6. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem függ tőle. Csak felületesen beszélünk ilyenekről. Ez magán ügy.
2020. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
33%
Nagyon 😆 szinte mindig elmesélik hogy kefélték szét a csajukat
2020. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában az alkalmi kapcsolatok nagyrészben ki vannak tárgyalva. Akinek állandó partnere van, az nem beszél ilyenekről.

Nem magamról írtam.

2020. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a férfi és a barátai kultúrájától függ.

Voltak olyan kollégáim, beosztottaim, akik az öltözőben vagy kaja, kávé, cigiszünetben barom módjára kibeszélték, milyen volt egyes nővel. De egyik sztori sem volt tartalmas, értelmesen erotikus, inkább csal alpári.

Én a barátaimmal a kapcsolatunkról néha beszélünk, főként, ha valakinek gondja van éppen. De nem túl sokat és törekszünk, hogy ne személyeskedjünk. A szexuális életről általánosságban dumálunk, de konkrét nőkről nem.

2020. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen egyénfüggő. Én sose szerettem ilyenekről beszélni, de volt már rá példa, hogy valakivel beszéltem ilyenekről.

Ismerek olyat, aki magától mondja, hogy tegnap mennyire megcsinálta az asszonyt, meg időnként akivel kavar, de persze tudjuk, hogy csak kompenzál. Legtöbb ilyen haveri kapcsolatban nem beszélnek ilyenekről. De persze van aki szimplán primitív, meg van aki csak szimplán belelovalja magát és aztán nem veszi észre magát.

De volt olyan is, aki kéretlenül kezdte el mutogatni a sunyiban felvett "szexvideóit" a telefonján. Én szóltam rá, hogy ezt fejezze már be, iszonyat bunkóság a nőre nézve. Persze amúgy nem is volt nagyon látnivaló a videón.

De szerintem felesleges a kérdés. Gondolj csak az összes ismerősödre ilyen téren, Vannak a vihogós ilyen dolgokat kibeszélősök, vannak a diszkrétek, vannak az alpári stílusban lekezelően, magas lóról beszélők és vannak a néha egy-egy dolgot elejtők. Nem tudom miért hiszed, hogy ez a férfiaknál is máshogy lenne

2020. ápr. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!