Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, a szexben miért nem azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a szexben miért nem azt várjátok el a férfiaktól, amit ők is elvárnak tőletek?

Figyelt kérdés
Például miért nem várjátok el, hogy befejezzétek a közösülést, ha ti még nem élveztetek el, de ő igen?

2020. ápr. 7. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem speciel eszembe se jutna hamarabb elélvezni a nőnél, de hát sajna nem vagyunk egyformák.
2020. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És utána mi legyen? Utána használhatatlan....
2020. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezért jó annak aki ugyan csak egylövetű, de nem spriccel néhány perc után.
2020. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen rossz, ha a szexhez úgy vág neki az ember, hogy "elvárásai" vannak. Kapni és adni - erről szól a szex, a kölcsönösségről. Ha valamelyik fél csak elvár, de nem nyújt azt az együttlétet megette a fene.
2020. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 teljesen jó a meglátásod. És ezt férfiként mondom.
2020. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem, az annyit kapsz amennyit adsz dolgot a szexben...nálam az olyan pasik kuka.

Persze lehet én vagyok a naív, h szeretek adni, hogy élvezze a másik. És ha férfi az illető, akkor ugyan úgy fontos neki, h nekem jó legyen.

Ha nem férfi, akkor dugja a kezét XD

Van amikor "nem bírja" tovább a pasi, de ha utána második menetre vagy másképp örömöt okoz. Nem fogok megsértődni :)

Viszont ha ezt leszarja, akkor tényleg kuka a pasi és a nő is, ha ugyan ezt csinálja

2020. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk alap hogy nem fejezzük be addig ameddig nem élveztem el én is. Inkább a pasiknak kellene így hozzáállniuk már eleve, elvárások nélkül. L
2020. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapból ezt a sok kérdést nem értem, amiben a lányok panaszkodnak, hogy a pasijuk nem várja meg, hogy ők is elélvezzenek, vagy egyáltalán nem is célja. A párom is azt mesélte, hogy az előző pasijai csak a saját kielégülésükre hajtottak. Én (sajnos?) csak egylövetű vagyok, de a párom az az egy alatt minimum kétszer el szokott menni. Ha nagyon be vagyunk indulva, akkor a négy sem ritka, vagy több. 25F
2020. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki érti ezt az ostobát?!
2020. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oda vissza van, a dolog.
2020. ápr. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!