Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncs.hu tapasztalatok férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu tapasztalatok férfi szemmel?

Figyelt kérdés
Pasik, akik használják vagy használták az oldalt, mi a véleményetek róla? Az összes csaj nagy igényű és milliós elvárásai vannak vagy csak alkalmit akarnak 50eft/ alkalomért? Van másfajta is vagy ez a két átmenet van?
2020. jún. 26. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Sokan teljesen tévesen használják az oldalt, beregisztrál Sugar Mommyként azért mert gyerekét egyedül nevelő anyuka, megjelöli, hogy mekkora összeggel támogatná a kiszemeltet és pislog, mint hal a szatyorban már akkor, amikor neki kéne kifizetni a kávézóban a számlát. A normálisabbja elröhögi, de a többség felhúzza az orrát.


De az tök természetes nekik, hogy 30-as, néha 40-es anyuciként 25 éves, kidolgozott testű sportoló srác randira hívja őket... Még ott sem gondolkoznak el rajta, hogy ők rontottak el valamit regisztrációkor...

2020. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából engem a fiatalabb 18-30 éves női korosztály érdekel, mivel én is csak 25 vagyok.
2020. jún. 26. 01:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy Sugar Daddyként te akarsz fizetni a lányoknak... Akkor nem tudom. Azt nem tudom, én a másik oldalon vagyok. Mindig minden nővel eltartattam magam, kihasználtam a testi adottságaimat.
2020. jún. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A sugarbaby-kből három kategória van a puncson. A profi prostik akik úgy vannak vele futnak az oldalon is egy kört, hátha találnak valami pénzes lúzert akit le tudnak húzni állandóra is. A világtól elszállt fruskák akik milliókról álmodnak havonta, de persze a pasi az legyen ám sportos, jóképű, és max. 40 éves. Meg a reálisak - na belőlük van a legkevesebb.

Sugarmommy meg ahogy az #1-es írta, azokból 18-30-as nőket ne nagyon várj, ők megoldják a pasizást a nélkül is hogy fizetnének érte.

2020. jún. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan társkeresőként tekintenek rá és nem is igazán akarnak fizetni. Sok csóró van fent akik havi 20-ért akarnak csajt maguknak. Amúgy csaj alig van fent. Gondolom van fent sok szélhámos is. Igazából azért a meréknyi emberért felesleges fenntartani egy ilyen oldalt.
2020. jún. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Nocsak. Nem tudtam h ilyen is van. A sugar mommy-k mit várnak el? (mutatkozni kell velük valahol? Sima szex? Vagy orál is, mintha üde, fiatal, puncijuk lenne)? Nagyon gázak? Dagadtak stb?
2020. jún. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Én már régota fennt vagyok!Sok rosszlanyok.hu-s lány van fennt,akik 40ezerért elvállalnak sok mindent!Akik milliókat akarnak azokkal nem szabad szóba állni se!Én hál isten megtaláltam azt a lányt(20éves) aki minden igenyemnek megfelel,a teste,az arca tökeletes!

Sok lánnyal beszéltem puncsról,volt aki azt mesélte sok pasi nagyon bunkó velük szemben,van olyan gazdag pasi aki azért fizet a lánxoknak hogy szadizza őket!Azért az már gáz szerintem,nem állatok ezek a szép lányok,hogy agyon kell verni őket

2020. jún. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

7

Azért azok a lányok is megérnek egy misét akik belemennek.

2020. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8/8! De attól még nem szabad őket bántani. Kiszolgáltatottak, buták,rá vannak szorulva a pénzre. De ha simán tinik,akkor sem szabad megalázni , és verni
2020. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3%

9

Ős is bűnösök, nem csak akik igénybe veszik. Mindenki bűnös a dologban.

2020. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!