Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, kinek vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, kinek vannak ilyen, vagy ehhez hasonló mellei?

Figyelt kérdés

Elégedettek vagytok velük? Tettek már rájuk negatív megjegyzéseket, pl. azért mert egy kicsit lógnak, vagy mert nagyobb a bimbóudvar az átlagosnál? Hozzáteszem fiú vagyok és szerintem ezek a leginkább kívánatos mellek :)


[link]



2020. jún. 17. 16:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nem lóg szerencsére mint ezen a képen, de nekem a nagy bimbóudvaraimra tettek páran megjegyzést, de magasról teszek rá, nem veszem szívügyre, ezzel magukat minősítik le, ha a másikat a nem éppen esztétikus mellükről tesznek negatív megjegyzést.

Egyik fülemen BE, másikon KI..

Problem solved!


17/L

2020. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
3%
Tesómé ilyesmi volt,ő felvarratta,tök szép lett utána.
2020. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen jók, sőt, nagyon is vonzók. Legalábbis nekem a nagyobb bimbó/bimbóudvar is igencsak tetszik.

F

2020. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
33%

Senkinek NEM válaszolok vissza privátba, fiúk!

Köszönöm!!!!

2020. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
miért nem?
2020. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Én speciel tényleg írtam az egyik válaszolónak (egyébként nem ismerkedős/szexuális témában), de mivel eltűntek a felhasználók százalékai a kommentek mellől, így fogalmam sincs, hogy konkrétan neked írtam-e vagy valaki másnak. Meg amúgy is inkább csak amolyan indokolatlan közléskényszerem volt, ennyi.
2020. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

ma 18:08


Mióta vagy te "lány"???

2020. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
De bánom már, hogy válaszoltam. Minden idióta írogat azóta a lehető legpofátlanabb módon. Nem is értem mit gondolnak ezek a "férfiak"
2020. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki eldöntheti magában, hogy kinek ír vissza és kinek nem. Világosan leírtam, hogy fiú vagyok, mégis több férfitól kaptam privátot. De legalább most már tudom, hogy mennyi alpári "férfi" csorgatja itt a nyálát és még választ is remél. Szánalom.

A másik pedig, arra voltam kíváncsi, hogy az átlagostól eltérő testi adottságot (pl. nagyobb bimbóudvar) mennyire fogadnak el a férfiak. Írtam privátot és többen leírtátok, hogy negatív megjegyzést is kaptatok már rá, sőt valaki ezt annyira szégyellte, hogy melltartóban szexelt. Tényleg elképesztő, nem tudom miért tesz valaki megjegyzést egy olyan adottságra, ami igazából genetika és egyéntől független, az illető nem tud semmit tenni ellene, ilyen és kész. Az biztos, hogy én az egekig dicsérném az ilyen melleket, egyszerűen imádnám és hamar akcióba lendülnék :)) Akik esetleg később olvassák a kérdést, azok is leírhatják a tapasztalataikat, nekik is üzenem, akinek ilyen mellei vannak, azoknak semmi szégyellnivalójuk nincs, sőt :)

2020. jún. 17. 20:12
 20/22 anonim ***** válasza:

"Tényleg elképesztő, nem tudom miért tesz valaki megjegyzést egy olyan adottságra, ami igazából genetika és egyéntől független, az illető nem tud semmit tenni ellene, ilyen és kész."

Hát ez az. Ízlések és pofonok, de megjegyzéseket tenni olyasvalamire, amiről nem tehet valaki, egyfajta szegénységi bizonyítvány.


"Világosan leírtam, hogy fiú vagyok, mégis több férfitól kaptam privátot. De legalább most már tudom, hogy mennyi alpári "férfi" csorgatja itt a nyálát és még választ is remél. Szánalom."

Jó neked. Nekem kérdést sem kellett kiírnom, hogy megtaláljanak. Még olyannal is sújtott itt a gyönyörű qrvaélet, akit még az sem állított le, hogy konkrétan megírtam neki, hogy én is hímnemű vagyok, szóval kéretik leállni.

2020. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!