Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosak az aggályaim? Beszélne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosak az aggályaim? Beszélnem kellene róla a barátommal, de nem tudom hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, ő 2 évvel idősebb. Van egy nagyon csúnya anyajegyem intim helyen. Elég nagy, és barna, de nagyon gusztustalan, közel van a lyukhoz és olyan mintha egy kaki darab tapadt volna oda, vagy hasonló. Vágyom nagyon rá, hogy vele lehessek, és ő is felhozta már párszor. Én egyébként szűz vagyok. Elég régóta együtt vagyunk, de soha nem beszéltem neki erről. Attól félek, hogy undora lenne tőle, vagy hasonló, ha ránézek nekem is az van. Gondolkodtam már a bőrgyógyászon, hátha eltávolítható lenne, de egyszerűen kiráz a hideg már a gondolattól is, hogy idegeneknek mutogassam ott, és hagyjam hogy nyúlkáljanak, ha még a barátomnak se merem mutatni... Lehet hogy elfogadná, vagy nem tenne rá megjegyzést hirtelen, de valamiért sejtem hogy ez olyan dolog hogy később bukhat rajta az egész kapcsolat, merthát ugyanazt az undormányt nézegetni újra és újra... Főleg most, hogy teljesen rá vagyok stresszelve. Nagyon vágyom rá már, de borzasztóan görcsölök, hogy nem lesz szép vége. Ti mit tennétek a helyemben, őszintén? Mit javasoltok? Tudom hogy elég szánalmas, és ez végig fogja kísérni az életem, dehát eddig is elkísért, és lehet mindig ez lesz. Egy roncs vagyok tudom, de ez van...

2020. jún. 8. 20:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem a pikkelysömöröm tud előjönni intim területen is, szerintem te jobban jártál. Ne keríts ennek ekkora feneket.
2020. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!