Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem nehéznek a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem nehéznek a szexet a jelenlegi barátommal?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek vele lenni mert figyelmes és megértjük egymást, lassan féléve együtt vagyunk én 25 ő pedig 31 és sokat beszéltem vele erről a témáról.

Amikor arra kerül a sor, hogy szeretkeznénk akkor úgy érzem, hogy nem jó a folyamat amit elképzel vagy amit próbál erőltetni.

A barátom jobban szereti az orált, nagyon kitartó és odaadó benne, én viszont a sima szexet prefelálom. És sajnos vele még nem fordult az elő hogy csókolózás/simogatás után szex következik, hanem inkább erőlteti az orált, amit mindig próbálok elkerülni mert nekem nem izgalmas.

Szerintem megállítja az egész folyamatot és akkor is ha engem kényeztet szájjal, ami néha jó hozzá teszem.

A másik hogy hamar kifárad aktus közben vagy lelankad neki, mondjuk ez lehet a kor miatt is.


Neki az a kényelmes ha háton fekszik és úgy kényeztetem kézzel/szájjal.


Az baj hogy nem érzem azt hogy leakarna fektetni és hiányzik az érzet hogy ma is szenvedélyes volt a szex. De lelkileg nagyon megértjuk egymást jó ember.


2020. máj. 3. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már megbeszélni vele? 😟
2020. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem írtál volna kort, azt hinném olyan 50-55 év körüli pár vagytok:)

Mond már neki hogy hagyja szopatást, csak döntsön le, és keményen nyomja beléd.

2020. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"mondjuk ez lehet a kor miatt is."

Na ne mondjad már, 3x évesen a legaktívabbak az emberek ilyen téren. Lehet a barátod fizikumával van baj, nem ártana rendszeren tornázni.

Elég egyértelmű, hogy nem igazán jó az orális/kézzel való kényeztetésben, mert más esetben nem csak időnként lenne jó élmény. Nálam alap, hogy ebben a szakaszban többször elmegy a párom, vagy akár összefüggő orgazmusa van.

A szex ez után jön persze.


35F

2020. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 (:Puszedli :) ***** válasza:
52%
Én nem bírtam volna vele eddig ha nem dugna meg mindig rendesen és ennyire figyelmen kivül hagyná h én mit szeretnék h nekem mi a jó hanem a sajátját akarná erőltetni. Ez nagyon önző dolog.
2020. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sem tudnám magamat elképzelni ilyen kapcsolatban és nem is akartam igazán kapcsolatot senkivel csak úgy mentem az árral. De nem tudom hogy meddig várjak hogy javuljon a helyzet meg hogy ezért érdemes-e szakitani..
2020. máj. 3. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:

A kortól le lankad ne viccelj már..

Én 40+ férfi vagyok,de állítom neked most vagyok a leg potensebb koromban. Itt egyszerűen arról van szó hogy más a libidódok,és teljesen mások a szexuális igényeitek. Egyébként a pároddal van a baj szerintem. Ennek nem lesz jó vége ez egész biztos ha már most is így működnek,akarom mondani nem működnek a dolgok.

2020. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen pasi mellett sosem fogod tudni magad igazán nőnek érezni, és méginkább csak boldogtalanabb leszel mellette és kétségbeesettebb.
2020. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2 igen de erre az a válasza hogy nem fog állni a szopás nélkül
2020. máj. 3. 18:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ti nagyon is egymásra találtatok és jól érzitek magatokat egymás társaságában, csak épp nem feltétlenül vagytok szerelmesek egymásba, már ha ér ilyet mondani egyáltalán a mai világba... Ez persze idővel változhat, szakítani ilyenek miatt semmi képp nem éri meg anélkül hogy nem beszéltek egymással erről. Egy csomóféleképpen lehet dönteni, eldönthetitek pl közösen hogy milyen irányt vegyen a kapcsolatotok, erről lehetbeszélgetni, és érdemes is👍
2020. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A férfiak imádnak nyalni amelyik nő ezt nem hagyja azt nem igazán szeretjük...


A párod sportoljon hogy tovább bírja!


Nálatok valami más lesz a probléma nem is igazán a program...

2020. máj. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!