Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy öt év alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy öt év alatt kiégtem volna? Öt éve élek nemi életet, sok mindent kipróbáltam, és élveztem, de a jelenlegi barátommal ha vagyok, csak azt várom hogy mikor végez már.19/l

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul nem veled van a baj, hanem a pasid béna az ágyban, és nem tud felizgatni téged.
2020. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem gondolom, hogy ki lennél égve. Inkább a pasiddal nincs meg köztetek a kellő szexuális feszültség vagy nem tud felizgatni téged úgy, ahogy kellene.
2020. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindent kipróbáltál ugyan azzal a pasival?
2020. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a srác nem csinál valamit jól vagy egyszerűen nem működik köztetek a szex.
2020. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért öt év alatt nem lehet kiégni, inkább csak nem tudtok egymásnak újat nyújtani. Ki kell próbálni olyan dolgokat is, amit eddig esetleg nem csináltatok.
2020. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nem vagytok elég jók együtt a párotokkal. Ha ezt érzed, akkor dobbantani kell. Amíg meg nem találsz olyan pasit akire azt mondod WOww, ne azon filózz, hogy kiégtél e :)
2020. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert monoton minden egyes együttlét, változtassatok rajta.

Nálam minden alkalommal ő a legfontosabb számomra, először öt viszem el, utánna jövök én.

A nőknek sokkal nehezebb, mint nekünk férfiaknak.

2020. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Más ebben a korban kezdi a szexet. Neked sem kellett volna már 14 évesen baszni...
2020. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Változatosság! Kétlem hogy 19 évesen már mindent kipróbáltál volna. De lehet hogy a csávód egy puha..... 40/F.
2020. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ideje új pasit keresni.
2020. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!