Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosak az aggályaim? Beszélne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosak az aggályaim? Beszélnem kellene róla a barátommal, de nem tudom hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, ő 2 évvel idősebb. Van egy nagyon csúnya anyajegyem intim helyen. Elég nagy, és barna, de nagyon gusztustalan, közel van a lyukhoz és olyan mintha egy kaki darab tapadt volna oda, vagy hasonló. Vágyom nagyon rá, hogy vele lehessek, és ő is felhozta már párszor. Én egyébként szűz vagyok. Elég régóta együtt vagyunk, de soha nem beszéltem neki erről. Attól félek, hogy undora lenne tőle, vagy hasonló, ha ránézek nekem is az van. Gondolkodtam már a bőrgyógyászon, hátha eltávolítható lenne, de egyszerűen kiráz a hideg már a gondolattól is, hogy idegeneknek mutogassam ott, és hagyjam hogy nyúlkáljanak, ha még a barátomnak se merem mutatni... Lehet hogy elfogadná, vagy nem tenne rá megjegyzést hirtelen, de valamiért sejtem hogy ez olyan dolog hogy később bukhat rajta az egész kapcsolat, merthát ugyanazt az undormányt nézegetni újra és újra... Főleg most, hogy teljesen rá vagyok stresszelve. Nagyon vágyom rá már, de borzasztóan görcsölök, hogy nem lesz szép vége. Ti mit tennétek a helyemben, őszintén? Mit javasoltok? Tudom hogy elég szánalmas, és ez végig fogja kísérni az életem, dehát eddig is elkísért, és lehet mindig ez lesz. Egy roncs vagyok tudom, de ez van...

2020. jún. 8. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy anyajegy nem annyira probléma, de ha zavar, akkor szedesd le idővel

az a gátlás amit okoz benned, na ez elég nagy probléma

2020. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dokihoz! Ne szégyelld, láttak ők már durvábbat is! Ez a munkájuk, nem fognak megszólni érte! 2 hét és rendbe is vagy! :)
2020. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén elmondanám neki a többi majd kiderül. És ez a legjobb ne is tegyél mást! 23F
2020. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez miatt nem tudsz szexelni,az gáz!

Amúgy meg ha szeret,nem fog undorodni,nekem is a combom belsején a pncim mellett van egy,de sose zavart.

Szerintem inkább egyszer kétszer lássa egy bőrgyógyász,menj csajhoz,minthogy egész életedben gátlás legyen.

2020. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog vele foglalkozni ha szeret. Nekem a fenekemen van egy, nem is kicsi. Egy partnerem sem undorodott tőle, nem is hozták szóba egyáltalán
2020. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta jártok egyébként?

Szerintem ez egyáltalán nem nagy probléma, ez icipici problémát reagálsz túl... Mert:


1. Ha szeret, akkor nem fogja zavarni, hidd el, engem egyáltalán nem zavarna.

2. Műtéti úton úgyis megoldható, a dokit meg tényleg nem érdekli, nekik ez a dolguk, láttak már ennél csúnyábbat is biztos...

2020. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szedesd le dokival, max. tényleg ahogy írta valaki, női dokit keress...mert félő, hogy ez nagyon sokáig rá fogja nyomni a bélyegét a szexuális életedre, mert mindig arra fogsz gondolni.
2020. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hadd döntse el a srác. Szinte biztos hogy túlreagálod. Ha neki bejön, talán idővel te is megbékélsz vele.
2020. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint, ha kedvelem a lányt, akkor sok akadályon illetve testi dolgok áttudok lépni.

Volt olyan párom, aki sose vágta le az intim szörzetét. Mikor meglátta, csak annyit gondoltam, hogy ő ezt szereti, ő ilyen. Pont. Nem filóztam rajta, ő az ő.

Másik párom, meg vágta, mert higénikusnak tartotta. Az előző párom által megkedveltem az intim szörzetet, így igényeltem. Ő nem akarta, de ugyanúgy elfogadtam. Ő az ő.

Ha anyajegye lenne, akkor is ő az ő lenne.


Tehát ettől ne foss. Az értelmes férfi elfogadja a nőt nagyon sok esetben, ha már szexualitás alakul ki. Nyugodtan felhozhatod számára amikor nyal-fal a lábaid között, hogy "az anyajegyem nem zavar?". 90%-ra biztosra veszem, hogy azt fogja mondani: Nem.

Mivel nincs azonos férfi sem, így persze felhozhatja ő is, vagy valami más lesz végül a kimenetel.

Én esetemben, max felhoznám késöbb, de nem szex közben. Hozza fel a nő, hogy nem zavar-e engem. :)

2020. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt nem vagy roncs, ne butáskodj.Ha szeret a barátod, akk egy kicsit sem fog undorodni tőled, de ha ez téged ennyire zavar akk szedesd le. Bár akk is ott marad a helye.

L

2020. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!