Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit szerettek a szopásba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Fiúk! Mit szerettek a szopásban? Ugyanolyan jó élmény mint egy punciban? Meselnetek hogy fiukent hogy erzitek mikor egy lany hüvelyeben mozogtok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 09:45
 1/5 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Az orál az egy nagyon kellemes izgatási mód. Nyelvjáték, vákuum stb. Nagyon kéjes érzés ez az örömérzet...

Teljesen más élmény a kettő.

Ha lüktet a melegtől a hüvely, miközben benn vagyok, az mennyei. 😊

2020. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

a szopás teljesen más érzés, de én inkább szopatni szeretek


én pl a mélytorkozást élvezem a legjobban, ahogy a partner tövig bekapja na az nagyon jó érzés, jobb érzés sokszor, mint punciban lenni, de más a kettő

punciban lenni szintén nagyon jó, de más érzés!


talán ha az egyik kezeddel formálsz 1 karikát a mutató és hüvelyk ujjaddal és a másik kezed mutató ujjával megdugod szorosan, akkor érzed a mutató ujjadon azt a kellemes bizsergést, na hát ezt szorozd fel 10-el, 100-al :)

a hüvelyben lenni más érzés pl kutya pózban és más misszionáriusban

más a fizikai inger is kicsit és más az érzelmi, szellemi inger is!


de maradhatunk egyszerűbb példánál lovagló póz és fordított lovagló póz :)

teljesen más érzés a kettő

2020. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És fiúk melyik pózt kedvelitek a legjobban és miért? Kort is
2020. jún. 6. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

kutya póz általában, mert izgat a partner szexi seggének látványa, plusz mind2 lyuk hozzáférhető, szeretem ujjazni a popsit punci dugás közben


a 69 kényelmes nyalás szempontjából


a misszionáriusban jó érzés ölelni a partnert és kiélvezni


a lovaglóban szeretem a husis partner hasát megfogni, alulról megdugni (eddigi partnereimnek eléggé bejött), vékonyabb partnereknek a mellét megfogni, főleg ha tenyérnyi aranyos


fordított lovaglóban a partner seggét markolhatom, ujjazhatom és erősebb inger, mint sima lovaglóban


oldalt fekve a lány, én térdelve mögötte, az sem rossz, ott tudom markolni a hasát, seggét, mellét, csókolni a partnert


fekve hátulról nem rossz, de max filmezés közben kezdésnek jó, ha elég nedves a partner


ágyról fejlelógatásban a partner száját tudom dugni, belenyalni a puncijába, ujjazni, vagy épp rácsapni a puncira, ha élvezi a partner ezt


partner guggolva széken/ágyon, ezt a pózt főleg análnál szeretem, mert magamhoz tudom szorítani a partnert és jól megdugni, igaz a magasság miatt néha rogyasztani kell és elég fárasztó tud lenni


asztalra/ágyra/pultra döntve, jó érzés, mint a hátulról fekve, de ritkán tart sokáig, max pár perc


a partner a hátán fekszik én állok, ezt főleg asztalnál lehet, ágynál rogyasztani kell és úgy annyira nem kényelmes, viszont az asztalon megdugott partner izgató, mert kicsit mocskosabb dolog



most hirtelen ennyi jutott eszembe, nem vagyok annyira tapasztalt pózok terén, csak pár ilyen alapot élveztem ki, de most rájöttem, hogy ideje lenne valami új :D


F

2020. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

A szopás kellemes, ahogy az egyes írja.

Pont megfelelően szorító, simogató, lágy, meleg, sikamlós a hüvely. Körülöleli a farkamat, s ahogy lüktet orgazmuskor, valami eszméletlen érzés. Leírhatatlan, ahogy a két test összeolvad, hús a húsba csusszan, bőr a bőrrel érintkezik, egymás illatainak, ízeinek kavalkádja lengi be a levegőt, nincs rossz mozdulat, csak a tetőfokára hágott szenvedély és kéj szülte gyönyör érzése. Minden finom, minden hibátlan, amikor férfi és nő a testi szerelmet gyakorolja. Bár fizikailag érzed, a lelkednek legalább akkora orgazmust okozó tevékenység. F

2020. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!