Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan zajlott az első intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlott az első intim együttlét?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt nagyon. Nagyon hosszú előjáték volt sokáig nyalt. Utána óvatosan tette be. Nem volt fájdalmas. Nagyon jó volt
2020. jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon, nagyon jó volt. Nagyon hosszú, még egyszer mondom, nagyon hosszú előjáték, nagyon, nagyon hosszú nyalás. Utána finoman belém helyezte falloszát. Nagyon, ismétlem, nagyon jó vót, egyszóval nagyon, nagyon jó volt.
2020. jún. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Az enyém katasztrófa volt. Nagyon nagy méretem van ami magában is gondot okoz mind a mai napig x év tapasztalat után. És a legelső alkalmam egy extra hisztis, picsogós, önző, szűz lánnyal volt. Olyan szarul éreztem magam utána, hogy hónapokig nem is tudtam szexre gondolni. Még a maszturbálásból is visszavettem.
2020. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
24%

Nekem egészen kellemes volt az első.

21-22 lehettem, eljött a koliba az akkori barátnőm.

Teljesen egyedül voltunk a szobában, szerencsére a szobatársam addigra megpucolt.

A furcsaság az volt, hogy pont aznap jött meg neki a miku, szóval nekem már az első is a "jókatonavérbenisharcol" típusú szex volt.

Egyetlen negatív élmény emellé az volt, hogy a pharmatex kúp kikezdte a farkamat (vagy 2 órát dugtunk), és kb az 5. elélvezésnél elkezdtem érezni, hogy valami csíp...hát egy körömnyi felületen nem volt meg az összes bőr a műszeren, megmarta. Azért folytattuk.

2020. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Egész kellemes volt, ahhoz képest, hogy egyéjszakás kaland volt :) Nagyon hosszú előjáték (de tényleg nagyon hosszú, azóta se volt részem ilyen hosszúban- mondjuk nem is igénylem, de akkor azért elég jól jött), a pasi óvatos volt és odafigyelt, hogy ne okozzon fájdalmat, és tényleg nem is fájt szinte egyáltalán. Az persze nem érdekelte, hogy élvezzem is, nagyon gyakran váltottunk pózokat, így kb percenként, szóval mire valamelyikben elkezdtem volna élvezni, már váltottunk is, de őszintén nem is vártam orgazmust az első alkalmamtól, főleg nem ilyen körülmények között.
2020. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha jól emlékszem, talán még 5 mp-ig is eltartott... :-))
2020. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!