Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok élőben videózni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok élőben videózni (pl. chaturbate és hasonló oldalakon)?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, hogy kipróbáljam-e, mert eddig max. a másik oldalán voltam a dolognak és igazából kíváncsi vagyok rá. Tök magányos is vagyok, egyedül vagyok egész nap, hiányoznak az emberek, nincsen se szociális, se szexuális életem, nem is volt még senkim stb., szóval igazából az emberek miatt is jó lenne, illetve egy kis visszacsatolás is jól esne. Viszont nem tudom, hogy milyen ez a gyakorlatban, mennyi a bunkó stb.
2020. jún. 1. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Lány vagy?
2020. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen
2020. jún. 1. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem írnál?

Én szívesen megnéznélek! És ha úgy adódik akkor közelebbről is megszemlélnélek!

Hány éves vagy? ;)

F

2020. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha lány vagy akkor tucatnyi ajánlatot fogsz erre kapni - kipróbálod és megtudod.
2020. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De miért kell rögtön ilyet irni neki? most kérdezi szatok meg h sok e a fkalap. Áhh mindegy. Érted nem azt mondod hogy van e kedve mashol megbeszélni vagy ilyesmi. AKARSZ SZNI? ja és biztos tobbet keres egyedul vele, mint te egyedul tehat max a nő néz meg téged apam. Am meg nincsenek bunkok nagyon ha az nem szamit annak h vannak olyanok akik nem fizetnek. nagyon turelmes baratsagos oldal sok éve nyomom:D voltam operator is:) És nem nem akarom h egyutt dolgozzunk :D de ha van kérdésed vagy segitség kell irj batran. Szep napot holgyem és a kanos kis torpék meg verjék ki 1el tobbszor.
2022. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!