Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire élvezitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire élvezitek a mell és mellbimbó izgatását? Mekkora a mellméretetek?

Figyelt kérdés

Elsőre talán furcsa kérdés. Két dologra vagyok kíváncsi:

Egyrészt, hogy általában milyen arányban élvezik a nők a mellek és mellbimbók kényeztetését (akár szex, akár maszti közben).

Másrészt azt lehet hallani, hogy a kisebb mellű nők szégyellősebbek, így talán kevésbé igénylik vagy élvezik ezt a fajta kényeztetést.

Ezeket szeretném kideríteni.



2020. máj. 31. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Inkább élvezem, A-kosár
Inkább élvezem, B-kosár
Inkább élvezem, C vagy nagyobb kosár
Semleges érzés, A-kosár
Semleges érzés, B-kosár
Semleges érzés, C vagy nagyobb kosár
Inkább rossz/kellemetlen érzés, A-kosár
Inkább rossz/kellemetlen érzés, B-kosár
Inkább rossz/kellemetlen érzés, C vagy nagyobb kosár
Egyéb
48 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én masztinál mindig először a bimbóimat simogatom. Ha valaki szex előtt/közben finoman csinálja akkor kellemes. Persze van olyan szitu, amikor durvábban is jó érzés.


19/L

2020. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Élvezem és E kosár.
2020. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi szavazatokat! Arra kerek mindenkit, aki olvasta a kérdést, hogy szavazzon. Függetlenül attól, hogy mi a válasz, kicsi, nagy, igen, nem, minden nő szavazzon! Köszönöm!
2020. máj. 31. 14:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezidáig egyetlen A-kosaras lány sem szavazott. Ennél sokkal-sokkal többen vagytok. Ez nem verseny, nincs rossz válasz, tessék mindenkinek szavazni! Köszönöm!
2020. máj. 31. 16:39
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Tudom lepontoztok 0-ra de én sajnos a saját nememhez vonzódom, 17 vagyok, C-kosaras a méretem, saját izgatásnál nagyon élvezem ahogy a bimbóimat kényeztetem, cirogatom, vagy masszírozom a mellem, de ha partnerem csinálja, inkább a finomabb kényeztetést szeretem jobban.
2020. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem kérek privátot fiúk, sem szexuális ajánlatot, se nem ismerkedem!

Le lehet rólam szállni!!!

Senki farkára nem vagyok kíváncsi de képet sem kaptok a mellemről!!!

Kapjátok b3!!!


5-ös voltam

2020. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 75 C-s esnagyonfelizgat ha valaki morzsolgatja, markolássza, vagy nyalogatja.. imádom ezta fajta előjátékot és baromira be tudok tőle nedvesedni :) 25 éves lany voltam
2020. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem általában semleges, de ha nagyon be vagyok indulva akkor kb orgazmus közeli érzést is tud okozni. Nagyon fura :D

Néha olyan is van h nem vagyok extrán beindulva és mégis nagyon érzékenyek...szóval nem tudom, hogy ez mitől függhet, lehet a ciklustól is...

A kosár

2020. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az enyem 95D es ha magamnak csinalom, az jo erzes. Amikor a parom(igen van parom, szoval ne kuldj uzenetet!) izgatja vagy epp a nemiszervevel a melleim kozott intezkedik ott inkabb a tudat az izgato, hogy epp mit is csinal es hogyan. :)

27 N

2020. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én mellem 95D-s.

Én magamnak sosem szoktam izgatni maszti közben, mert akkor olyan semleges, de ha a barátom csinálja, akkor jó érzés. :)


18L

2020. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!