Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek vonzó szexuálisan egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Legtöbbször azt látom hogy azok a fiúk jönnek be a lányoknak akiknek erősebb alkatuk van, még ha alacsony a fiú akkor is tud sikeres lenni.


Én magas vagyok, de eléggé vékony sajnos, bármit csinálok ilyen vagyok. Persze van rajtam izom , de kevés. A vállam széles a derekamhoz képest. Vékony fiúk is kellenek azért a lányoknak?


2020. máj. 25. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hízni kell! Másképp nem megy akkor tömeg növelő és edző terem!
2020. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen, nem vagy hátrányban szerintem. Ha a belsod rendben van akkor nem lehet gond a nőknél :)

22l

2020. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen tud az lenni, viszont a nők számára egy férfiban nem a nadrágja hanem a koponyájának a tartalma a legszexibb. Ha Férfiként lenyűgözöd a partnered akkor vonzó leszel neki szexuálisan is.
2020. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen

Ez így mondjuk kevés a döntéshez, hogy most vonzó vagy-e, vagy nem, mert ebből a leírásból még bármi lehet.

2020. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismerősömnek van vékony párja, szóval van esélyed. Nekem nem tetszenek a vékony pasik de ettől függetlenül másnak igen.
2020. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Ne parázz, nekem konkrétan tejallergiám van, ezért nagyon nehéz híznom, de rendszeresen sportolok, és így szerencsére sportos alakom van. Nem kifejezetten oltottak le még emiatt, sőt több exem is megjegyezte hogy örül neki hogy nem vagyok kétajtós szekrény, viszont mégis fitt és sportos vagyok. Ami a legfontosabb, hogy ne utáld magad, hanem fogadd el, és inkább magadban is a jót keresd, ne csak a kritikát gyártsd.

26/F

2020. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy vékony alkatú lány, de nekem pl a magas, vékony fiúk jönnek be. Ízlések és pofonok :D
2020. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat speciel a modellek mind ilyenek, nekem meg tetszik.
2020. máj. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!