Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretitek a domináns nőket?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek a domináns nőket? Én nem igazán, mivelhogy ez számos problémát rejt magában. Manapság még mindig jó megoldás az, hogy hagyni kell, hogy a nőknek legyen igaza?

Figyelt kérdés

Nem jó a domináns nő, mert azok öntörvényűek. Tudnék szeretni egy olyan nőt is, aki mindenáron csak azt tartja szem előtt, amit ő akar és én ezt elfogadom, de utána ezt meghálálja azzal, hogy odaadó és törekszik a boldog párkapcsolatra. Régen, amikor még nem volt jelen, az ennyire pszichés problémát személyiségében megtestesítő hölgyek sokasága, akkor még nagy szó volt az, hogy a férfi hagyta, hogy a nőnek legyen igaza. a nő ezt értékelte testileg, lelkileg.


De a mai világban, sok nő érzi magát elnyomva, millió kitörésre hajlamos probléma lakozik bennük. A fő gondjuk az, hogy nem találnak sztársportolót, üzletembert, vagy kigyúrt pénzes férfit.

De mégis elmennek olyan emberekkel találkozni, akikekkel maguk sem gondolják komolyan az életet, tudat alatt keresik a kifogásokat, amibe bele tudnak kötni.


És manapság nem lesz azért köszönet, ha az élet korábbi íratlan aranyszabályait figyelembe vesszük.

Ezek csak azt érjük el, hogy mi leszünk elnyomva és kicsit a pszichés gondját van miben levetkőznie e a nőnek. Esetleg aznap jobban alszik,

de nem lesz kedvesebb vagy odaadóbb, jobb ember az élet terén.

A világ megérett arra, hogy

az igazság győzzön a rosszakkal és az elnyomókkal szemben.


Manapság kerülik a nők a szép szavakat és egyből ugranak arra, ami kínos, hogy azzal, magyarázhassanak indokokat. Tehát ez egy nagyon érdekes világ, ami kőkemény pszichés elemzést érdemelne.


Ez egy nagyon kemény világ lett mára.



2020. máj. 25. 10:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Egy velejéig romlott embert, te nem tudsz kezelni. Tudod nem véletlenül vannak az igények, amik nem konkrétan jönnek elő. Hanem elrejti a nő.

Ha nem az vagy, akinek anyagilag lenned kell, akkor nincs mit kezelned.

2020. máj. 25. 12:15
 12/22 anonim ***** válasza:
9: Az nem én voltam szóval mondhatod nekem xd
2020. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a kedvenceim a domináns nők, mert egy introt fel tudnak tornázni egy extrovertáltabb szintre, ugyanakkor kiegészíti a két fél egymást.
2020. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
De ha rejtett pszichés a nő, akkor a dominanciája végül nem a farkadon köt ki és azt ágyadban, hanem a rossz tapasztalatodban. Csak azt akarja, elérni, hogy neki legyen igaza.
2020. máj. 25. 12:48
 15/22 anonim ***** válasza:
Számomra akkor is nyerő lenne.
2020. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
ha nem fekszik le és csak a gond van vele? Ne arra a dominanciára gondolj, ami azért spekulál, hogy minnél jobban megdugjad.
2020. máj. 25. 12:58
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy filozofusnak erezheted magad, de nem sikerult egy korrekt osszefuggo, ertelmes szoveget se leirnod. Nagyon megbantottak vagy mi van? Nem is ertem hol van az osszefugges abban, hogy a nok dominansabbak lettek es abban h sportolok kellenek nekik. Mi ez a rak amit csak igy ide hanytal? Komolyra forditva. Egy intelligens no nem elnyomni akar, hanem egyenlo felkent szeretne tisztelve lenni egy kapcsolatban. Miert hiszitek azt, hogy ha odamondotok valami kedveset egybol nyitni kene a szankat, meg szet vagni a labunk? Ha tiszteletet szeretnel es megbecsulest azt ki kell erdemelni. Faj, hogy a mai vilagban mar nem tudsz a nok felett uralkodni? Nem tudsz senkit megtartani es ilyen hulyesegekre fogod? Szanalmas.
2020. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
25%

Ez van manapság: [link]


El lehet gondolkodni és esetleg visszaállítani azt, ami kb. Szent István, Szent László idejében volt, a nőnemű lényeket (hogy ne mondjak gorombábbat) illetően.


Ahogy annak idején, a történelem során a nők fellázadtak az elnyomás miatt, most már lassan a férfiak lázadhatnak fel ugyanezért...

2020. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18: és a megoldás nem az egyenlőség lenne, neeeeeem a másik eltiprását kell visszahozni. Nem két lehetőség létezik: vagy a nőket nyomják el vagy a férfiakat.
2020. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
18-as vagyok: Sajnos 100-ból 99-re ráférne egy kis "elnyomó régimódi" nevelés.
2020. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!