Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretitek a domináns nőket?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek a domináns nőket? Én nem igazán, mivelhogy ez számos problémát rejt magában. Manapság még mindig jó megoldás az, hogy hagyni kell, hogy a nőknek legyen igaza?

Figyelt kérdés

Nem jó a domináns nő, mert azok öntörvényűek. Tudnék szeretni egy olyan nőt is, aki mindenáron csak azt tartja szem előtt, amit ő akar és én ezt elfogadom, de utána ezt meghálálja azzal, hogy odaadó és törekszik a boldog párkapcsolatra. Régen, amikor még nem volt jelen, az ennyire pszichés problémát személyiségében megtestesítő hölgyek sokasága, akkor még nagy szó volt az, hogy a férfi hagyta, hogy a nőnek legyen igaza. a nő ezt értékelte testileg, lelkileg.


De a mai világban, sok nő érzi magát elnyomva, millió kitörésre hajlamos probléma lakozik bennük. A fő gondjuk az, hogy nem találnak sztársportolót, üzletembert, vagy kigyúrt pénzes férfit.

De mégis elmennek olyan emberekkel találkozni, akikekkel maguk sem gondolják komolyan az életet, tudat alatt keresik a kifogásokat, amibe bele tudnak kötni.


És manapság nem lesz azért köszönet, ha az élet korábbi íratlan aranyszabályait figyelembe vesszük.

Ezek csak azt érjük el, hogy mi leszünk elnyomva és kicsit a pszichés gondját van miben levetkőznie e a nőnek. Esetleg aznap jobban alszik,

de nem lesz kedvesebb vagy odaadóbb, jobb ember az élet terén.

A világ megérett arra, hogy

az igazság győzzön a rosszakkal és az elnyomókkal szemben.


Manapság kerülik a nők a szép szavakat és egyből ugranak arra, ami kínos, hogy azzal, magyarázhassanak indokokat. Tehát ez egy nagyon érdekes világ, ami kőkemény pszichés elemzést érdemelne.


Ez egy nagyon kemény világ lett mára.



2020. máj. 25. 10:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én szeretem a dominans nőket,az atlag nők unalmasak!

De 1dominans nő mindig izgalmas,ja es ki az az osotoba dominans nő aki elhagy 1odaado,lelkes,alazatos subot?

Ennyi

2020. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Azért ez nem ennyi. Domináns nő és domináns nő között is van különbség!

Nem biztos, hogy izgalmas! Attól függ kit hoz utadba a sors.

2020. máj. 25. 11:20
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyira süt a szexizmusod, hogy lebarnultam.
2020. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez jó:)
2020. máj. 25. 11:24
 5/22 anonim ***** válasza:
10%

3# neki is a szexizmusaval jösz? Annyira mondod már a szexizmust, hogy merem feltetlezni, hogy eléggé hiányzik nálad a szex. A frusztráltságodat ne itt add ki magadból...


1# nem a szexben való domináns nőkről ír a kérdező. Hanem az életben, az életben egy átok a domináns nő, főleg ha mellette elhiszi, hogy a világ bölcsességének a birtokosa, az meg aztán vége totál csőd.


Kérdező, a nőknél az egó elszabadult és nagyon dominál. A mai világ elhiteti velük, hogy hatalmuk van a férfiak felett és ezt akarják kihasználni.

2020. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nagyon jól gondolod. Kifejezetten éles választ adtál. Igaz még ezt lehetne bővíteni, de egy őszinte válasznak értékelem a tied. Az igazság, az igazság, az igazság.
2020. máj. 25. 11:34
 7/22 anonim ***** válasza:
5: Sehol nem hoztam még fel a szexizmust, köszi szépen :D
2020. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Csak pont itt ugye? Ez a kérdés nagyon sok oldalról megvilágítható.

A női nem egy külön világ lett mára, ami jóllehet az évezredek folyamán is érdekes volt, de akkor még keretek közé volt tartható. Akár társadalmi, akár jogi, akár emberi alapon. Mára - már minden megváltozott. A szabadság és a demokrácia sokaknak elvette az eszét. Egy olyan világban ez már nem is lehet meglepő, ahol társadalmi és anyagi különbségek alakultak ki. Az odaadás és a kitárulkozás, az alapvető alkalmazkodás, ami az embereket közelebb hozta korábban egymáshoz egymáshoz, az ma nincs.

2020. máj. 25. 11:42
 9/22 anonim ***** válasza:
7# egy másik törölt kérdésben, ahol végig provokálkodtál és a szexizmussal jöttél ott is :D
2020. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kérdező 5# vagyok, attól függetlenül, hogy lehetne bővíteni még igen, de korántsem minden nő ilyen :) a domináns nő sem minden esetben olyan amilyennek leírjuk. Van aki tudja kezelni :)
2020. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!