Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éltetek már vissza szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már vissza szexuális értelemben a puncitokkal azért, hogy elérjetek valamit, amit szerettetek volna?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 11:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
62%

Semmit, elmosolyodott és tudomásul vette de utána soha többet nem segített semmiben akkor sem ha kértem, igazi lovag...

Igen az én gyerekeim is de én vagyok velük gyerekenként 9 hónapig várandós ami sokaknak nem sétagalopp, én áldozom fel a testem, én szülöm meg kínok kínjai között, én áldozom fel a karrieremet ameddig otthon vagyok velük mindeközben a klasszikus felállásban a férfinek 2 dolga van: eressze belém az anyagot és hozzon haza pénzt, ezen felül boldogan éli ugyanúgy a kis életét.

2020. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

31#

Ez a nőnek a feladata. A férfinak meg az, hogy megtermékenyítse. Ettől mozog a világ előre, ezt senkin nem kérheted számon.

2020. máj. 24. 15:47
 33/35 anonim ***** válasza:
70%
Csak pont ezért van benne a férfiben az ösztön, hogy megtermékenyítse a nőt és ezért alakulhat ki a fenti szituáció ebben a formában és nem fordítva. Az pedig, hogy melyik nő használja fel a testét arra, hogy a férfinek ezt a “gyengeségét” kihasználja ahhoz senkinek semmi köze nincsen.
2020. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Egyszer megkértem egy fiút a suliból, hogy vigyen haza. Aztán hálám jeléül felemeltem a pólómat a kocsija előtt, látszott rajta, hogy megérte neki. :D 20/L
2020. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Pfff, szánalmas.
2020. jún. 2. 22:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!