Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éltetek már vissza szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már vissza szexuális értelemben a puncitokkal azért, hogy elérjetek valamit, amit szerettetek volna?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 11:23
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Szerintem punci nélkül a kanyarban sem lennétek.
2020. máj. 24. 12:26
 12/35 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom te pénisszel sem vagy, ilyen mentalitással...
2020. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
76%

Én ha rávágnám hisztiből valamire hogy "akkor nem kapsz puncit" akkor a párom annyit szólna vissza hogy "jól van, akkor nem lesz szex", szóval én nem tudok sehogy se visszaélni ezzel. Hidegen hagyja xD

19l

2020. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
58%
Igen elég sok alkalommal !!
2020. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

#12

Én nem a nemi szervemnek köszönhetem a sikereimet, hanem annak, ami a fejemben van. Nem lógattam oda senki elé a farkamat, hogy előrébb jussak, ellenben nagyon sok nő szétnyitja a punát, hogy előrébb jusson, maradjunk ennyiben. Aztán meg lehet hallgatni, hogy nőként mennyivel nehezebb boldogulni az életben, meg így, úgy, amúgy. Hagyjuk már!

2020. máj. 24. 13:02
 16/35 anonim ***** válasza:
68%
Én a munkahelyemen, de megérte, merr azóta eléggé jól keresek és jobb pozicióban is vagyok.
2020. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert néhány nő így próbál előnyöket szerezni azért még nem lesz mindenki ilyen. Egyébként meg egy nő csak akkor jut előrébb ezzel, ha a férfi is vevő rá, szóval ilyen esetekben nem lehet csak a nőt hibáztatni.

Az meg hogy kinek mennyire nehéz boldogulni az életben maximálisan nem attól függ hogy az illető nő vagy férfi. Vannak nálad nehezebb helyzetben lévő nők és férfiak is. Csak hát mindenkinek a maga baja a legnagyobb

2020. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

#17

Tele van marhasággal, amit írtál. Először is, hogy amelyik férfi vevő rá. Melyik férfi nem vevő a puncira? Aki meleg, talán az, mert még a családos férfi is félre kacsingat. Aztán, hogy nem attól függ az életben való boldogulás, hogy az illető férfi vagy nő. Jó, nem csak ettől függ, de ez is nagyban befolyásolja. A nők több kedvezményre jogosultak az életben, mint a férfiak, jobban kímélik őket, mint a férfiakat, emellett jobban vissza tudnak élni testi adottságukkal is.

2020. máj. 24. 13:38
 19/35 anonim ***** válasza:
82%

Az csakis a férfitól függ, hogy mennyire lehet befolyásolni azzal ha egy nő szétteszi neki a lábát. Én nő vagyok, igen, vonzódom a férfiakhoz, és izgatónak találom a nemi szervüket, de ha egy pasi odaállna elém, hogy "Tessék itt a f*szom" nem hogy semmilyen előnyt nem adnék neki, amúgy is elküldeném a fenébe.

Sajnos ilyen az emberi természet. Lehet a nőket szidni hogy mekkora ribik, de ha a férfiak nem engednének nekik amikor így viselkednek ők se csinálnák. Ha egy főnök pl elutasítja hogy lefeküdjön egy dolgozóval az élőléptetés érdekében akkor a dolgozó le fog erről szokni, mert rájön, hogy nem működik. Ha pedig megengedi neki, akkor nyilván többet jelentett neki az az egy szex, akkor meg ne pampogjon utólag

2020. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
76%

Nem minden férfi vevő a ribikre.

Én sose raktam ki még a melleimet se, miniszoknya a halàlom.

Az ismerőseim is ugyanúgy megdolgoztak a sikereikért

Te, kérdező, pedig nem tudom mitől utàlod ennyire a nőket, de az, hogy sikereid nincsenek, az biztos.

Ne vàlaszolj nekem itt, felesleges, nem fogom olvasni.

2020. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!