Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éltetek már vissza szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már vissza szexuális értelemben a puncitokkal azért, hogy elérjetek valamit, amit szerettetek volna?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 11:23
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Orvosi egyetemre járok, ha ez nem nevezhető sikernek, akkor elég baj. Már ahhoz is sokat kell tenni az asztalra tudásból, hogy egyáltalán ide bekerüljön az ember. De most nem is ez a lényeg, csak megjegyeztem mellékesen, reagálva a sikertelenségre.

Van kivétel nőben, természetesen, de ez a kevesebb. Az egyetem is tele van olyan nőkkel, akikről beszélek. Ez talán mégrosszabb, mert később az ilyenekből lesznek a női doktorok, akikre oly felnéznek. Színház az egész világ.

2020. máj. 24. 14:40
 22/35 anonim ***** válasza:
60%
#19. a kérdezővel nem értek egyet, "de a tessék faszmmal" az a helyzet hogy te nő vagy. volt 1 sorozat amiben beszéltek arról hogy a randinál a különbség az hogy a nő tudja hogy hogyan végződik a randi. míg a pasi nem. ez most egy kicsit le van sarkítva, de nagyjából ez a helyzet. míg úgy mond nekünk le kell gyököznünk a nőt. nektek nem, titeket folyton próbálnak meghódítani. 1 vonzó nőnél már kiskora óta ez van. non stop próbálják meghódítani, még jó hogy nem fog elájulni attól ha valaki csak ki teszi elé a szerszámát a non stop körbe rajongás után, nyilván nem adja lejeb amivel nincs is baj. de ezért nem érted meg, mert ha megfordulna a helyzet, vagy csak képzeld a férfi helyében magad. mi non stop ez rossz szó de megdolgozunk érte úgy növünk fel hogy le kell nyűgöznünk a nőt (amivel szintén semmi bajom), ez megint egy kicsit sarkítás . de ha egy olyan nő kitesz elé a "fas.át" akivel nincs egy súlycsoportban, szerintem érthető hogy lázba jövünk, még akkor is ha egy súlycsoportban vagyunk. mert nálunk nem az a megszokott mint nálatok, és ezért nem érted a helyzetet. befolyásolni szerintem nem azt teszitek. ha én meg kapom amit akarok és a nő is, szóval nem irányít neki van valamije ami nekem kell és fordítva is, itt nem az a helyzet hogy nem tudok nemet mondani, hanem hogy nem is akarok, és miért is tenném, végre egyszer megfordul a helyzet. én mondjuk nem szidom a ribi.ket szeretem is őket, és ezt a szót pasikra nem szokták használni, de ha tennénk, nálunk sokkal több van amivel szerintem semmi baj sincs
2020. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Maximálisan egyetértek a 22-essel, még akkor is, ha ő velem nem.
2020. máj. 24. 15:04
 24/35 A kérdező kommentje:
De szeretném, ha ezt megbeszélnénk, lenne egy kis társalgás erről. Ki hogyan gondolja.
2020. máj. 24. 15:05
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
kérdező azt írtad hogy pu.nci nélkül kanyarban sincsenek, ez nem igaz a nők is képesek elérni ugyanazokat amiket mi is, leszámítva a fizikai erőt, csak abban vagyunk jobbak, de ezt leszámítva egyenlőek vagyunk. persze van aki kihasználja a női előnyeit, de ez engem nem zavar. de anélkül is képesek elérni azt amit mi is, de az tény hogy van aki azzal érte el
2020. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
25-ös. Jó hogy nem elnézést kérsz az igazságért.
2020. máj. 24. 15:23
 27/35 anonim ***** válasza:
59%

Nyűgözzetek is le basszus, miután mi hordjuk ki a gyerekeiteket, nehogy már megsajnáljalak. Még az állatvilágban is versengenek a hímek akár az életük árán és a végén a nőstény nagy kegyesen választ egyet.

A nők pedig szimplán más típusok, minket nem nyűgöz le ha az arcomba lógatod a lompost de egy pasit többnyire igen ha egy mély dekoltázzsal néz farkasszemet, tisztelet a kivételnek.

Az ilyen helyzetet amiről szó van pedig többnyire nem a nő kezdeményezi mint a filmekben, hogy belibben a férfi irodájába, egy szó nélkül nekivetkőzik, az arcába nyomja a mellét majd letérdel... Többnyire a férfi tesz ajánlatot vagy célzást és utána a nő eldönti, hogy él-e a lehetőséggel.

Egyszer kerültem ilyen helyzetbe, akkor is a férfi ajánlotta fel nekem, hogy ha meztelenre vetkőzöm előtte (semmi más) akkor elintéz nekem valamit amit én tőle sosem kértem!

2020. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
És mit szólt, miután nem vetkőztél le?
2020. máj. 24. 15:35
 29/35 A kérdező kommentje:
Egyébként az a te gyermeked is.
2020. máj. 24. 15:36
 30/35 anonim ***** válasza:
#27 én írtam hogy nekem nincs is bajom azzal hogy le kell nyűgöznöm a csajt. de te nem értetted meg amit írtam, fuss neki még-egyszer.
2020. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!