Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akik szeretnek orálozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik szeretnek orálozni? Mit szerettek benne?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit hülye kérdés, de én nőként valahogy nem igazán látom át hogy egy punciban mi az ami vonzó.:D
2020. máj. 22. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én főleg 69-ben szeretek

az íze, illata és ahogy a partner élvezi


főleg vadabb szexet szeretem és kézzel eljuttatni a partnert a csúcsra, de néha jól esne a husis popsiját fölöttem tudva belemarkolni és érezni az ízét, illatát


mivel általában husisabb partnereim voltak, így már az önbizalom hiányuk is sokat kivett ebből, mert 69-ben nyaltam, kicsit megmozdultam már azt hitték "le kell szállniuk", meg nem tudták elengedni magukat

szóval fontos, hogy a partner megfelelően álljon a testéhez, puncijához

2020. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit szeretek benne, de imádom.

Egyébként, Te mit szeretsz a farokba? Én meg ezt nem értem. 🙂

2020. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 2-esnek. Gondolom ugyanolyan, ahogy mi a férfiak farkához állunk. Egyszerűen kívánod és felizgat az íze, illata. Ezt így találta ki a természet :D 27/N
2020. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a punci a lényeg annyira, hanem az örömszerzés :) imádok orgazmust okozni
2020. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem önmagában a p.nci a vonzó (bár tény hogy a legfinomabb a világon) hanem a lány akinek örömet okozol vele és látod, hallod, tapasztalod hogy jóóóóó neki amit csinálsz.
2020. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden vonzó benne.

Egy ápolt punci, íze, illata, kinézete, ahogy az arcom előtt van... 😳

Imádom!

F

2020. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Az egyik legjobb dolog a szexben az a nyalás. Imádok a puncival játszani,szívni a csiklót,finoman játszani vele a nyelvemmel,és ujjazni közben. De el is szoktam verni csattogtatva tenyérrel. Ez egy fantasztikusan izgalmas játék,nem csak a nőnek,de a férfinek is. És mikor tocsog a lében ki lefetyelni azt az édes nedűt..
2020. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felizgat ahogy élvezi a lány.. amúgy finom is és valahogy kell ez nekem, így teljes a szex.
2020. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!