Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy anális szex után viszket a popsilyukam?

Figyelt kérdés
Másik kérdés: fiúk ti mit szólnátok hozzá, ha megkérne a lány partneretek, hogy popsibaélvezés után folytassátok a feneke kényeztetését egy az ő farkánál vastagabb dildóval?
2020. máj. 14. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Gombás a segged lyuka.
2020. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs fertőzésem.
2020. máj. 14. 16:58
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Pedig lehet, hogy elkaptál valamit... A legegyszerűbb és legbiztonságosabb, ha megnézeted dokival. Tőlünk ne várj nagy csodát szerintem.
2020. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet több síkosító kéne,vagy valami irritálja. A másik felvetéseddel nekem semmi gondom nem lenne,ha neked azzal gyönyört érek el,én a bécsi kaput is feltolom neked.
2020. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Aranyér tünete lehet a viszketés. Aztán majd jön a vérzés és miegyéb. A végbél nem arra van, hogy oda bemenjen valami, hanem arra van, hogy kifele jöjjön. A bélrendszer is simplex módon működik.. azaz egyirányú. Ártalmas a szervezetnek. Szóval szokj le róla vagy lassan mehetsz sebész/proktológushoz.
2020. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Irritáció, használjatok másik síkosítót és bőségesen!!! Ha "szárazon jár" akkor az ledörzsölheti a felső hámréteget.

A kérdésedre válaszolva: akinek egészséges az önértékelése azt nem zavarja ha a farkánál nagyobb dildóval akarsz játszani ,akár análban akár p.nciban.

Amit viszont egyszer análba tettél az p.nciba már sosem megy vissza! Nem még megmosás után sem!

2020. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Az anál nem ártalmas, #5-ös... De az aranyérben és az egyéb intim fertőzésben is lehet sajnos valami. Elég síkosítót használtatok? Egyáltalán leteszteltétek a síkosítót előtte, hogy van-e allergiás reakciód tőle?
2020. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet amúgy aranyér tünet is, de lehet, hogy csak ki lett dorzsolve.

2. Válasz...

Igen simán csinálnám továbbá csajnak.

Csak lehet utána vissza is dugnám a saját pajszerem. 🤭

F

2020. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki lett dörzsölve több sikositóval kell csinálni!


A másik kérdesre válaszolna én örülnék ha még utána is izgathatom mert popsi maniás vagyok es izgató lenne tovább kényeztetni!!

2020. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
7-es Szóval az anál nem ártalmas szerinted, de az aranyér igen. Na de az anális behatolás aranyeret okozhaz. Ellentmondasz magadnak.
2020. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!