Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szűkül vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szűkül vissza a popsilyukam anális maszti vagy anális szex után eléggé?

Figyelt kérdés
2-3 ujjamat simán fel tudom magamnak dugni bármikor, ki van nyílva annyira és fájdalmat sem érzek közben. Mikor még nem kezdtem el a puncim mellett a popsimat is bevonni, akkor jóval szűkebb voltam ott. Ti is tapasztaltatok ilyesmit? A táguláson kívül nincs más bajom
2020. márc. 17. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Meddig marad ugy? Memnyi ido utan szukul vissza?
2020. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Ugy marad es tatong es folyamatosan belatni?
2020. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Úgy marad mindig, szexnél/masztinál még jobban kitágulok és csak eddig szűkülök össze.
2020. márc. 17. 16:31
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Sikerült átprogramozni a vegetatív idegrendszered, hogy már ne összeránduljanak a végbél záróizmaid, hanem engedelmesen kinyíljanak. Nincs ezzel semmi gond, örülni fognak a partnereid neki ...már ha szeretnétek análisan közösülni.
2020. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne túl jó lehet neked. Tagulekony vagy és ennyi.

Másrészt a partnerek mit fog gondolni hogy majdnem öklözni lehet a popsidat alapból? Keress fel egy szakorvost és mutasd meg neki.

2020. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem túl jó

Kakikálásnál legalább nem kell majd erőlködnöd...

Ha igy folytatod akkor egy péniszt se fogsz úgy befogadni oda, hogy élvezd és a pasid se fogja élvezni hogy nagyon ki vagy tágulva

Én a helyedben nem tenném többet.

2020. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Az en esetem talan vegletes, de: en is sokat masztiztam analisan, leven fiu letemre izgatott a dolog es en is tapasztaltam ezt. Nalam is egy ido utan kezdtek vesziteni a zaro izmok a feszessegukbol. De nyugi, a szeklettartassal nem lesz bajod, nekem se lett. Viszont nekem aranyerem lett, szoval. Bar en sose.keszultem elo megfeleloen, csak durr bele.
2020. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Ma már ez nem probléma, lehet kapni felnőtt nadrágpelenkát is.
2020. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nincsenek széklettartási gondjaim!
2020. márc. 17. 16:58
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Tok jo. Kicsit kesobb mar gond lesz a szekleted visszatartasaval, de veletlenul sem akarlak riogatni.
2020. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!