Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti lefeküdnétek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lefeküdnétek az egyik barátnőtök pasijával, aki már hetek óta nyomulna rátok, és még be is jönne nektek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp, nem érdekelne senki és semmi.
Megkérném a pasit, hogyha komolyan gondolja, akkor előbb zárja le a barátnőmmel és utána igen.
Attól függ mennyire állunk közel egymáshoz a lánnyal, ha régóta jó barátnők vagyunk, akkor nem tennék ilyet.
Igen, de mivel nem akarok haragot, ezért megkérném a pasit hogy titkoljuk el, majd felejtsük el, hogy megtörtént.
Ha tényleg annyira nagyon érdekelne az a pasi, akkor igen, de azért szólnék a barátnőmnek előtte, hogy megteszem, és vállalom a következményeket.
Közölném, hogy csak komoly kapcsolatra lennék vevő, ha ebben benne van, akkor szakítsanak előbb, és randizhatunk, de nem bújnék egyből ágyba vele.
Nem, mert nem kellene olyan pasi, akit a barátnőm már használt.
Én semmi esetben nem tennék ilyesmit.
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

eljátszanám, hogy igen

aztán a barátnőmmel közölnénk vele mekkora egy szemét és persze ezt a sztorit a neten is facen megosztani, hogyan nyomult és mit csinált

és nevetni egy jót az idiótán

2020. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én egyszerűen nemet mondanék, aztán elmennék a barátnőmhöz, és elmondanám neki
2020. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Egy kapcsolatra a legveszélyesebb az új titkárnő/kolleganő és a legjobb barátnő. Utóbbi nem egyből pattan össze a pasival, csak addig-addig duruzsol a fülbe amíg szakítanak vele és utána rácsap a "lehetőségre". Szóval lányok ha a barinőtök nagyon kritizálja a pasitokat, akkor azon érdemes ugyan gondolkozni, de azon is hogy miért mondja, csak a jóindulat motoszkál-e benne.

Egyébként a nők között sokszor elég erős a női szolidaritás (ld. az #1-es hozzászólását). Meg egyébként is normális ember nem vágyik felebarátja nőjére/pasijára.

2020. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy! Elmondanám a barátnőmnek, hogy mi történt. Ha nehezen hinné el, megkérném, hogy ne kérdezze a fiút, hanem én megbeszélek a sráccal egy találkát, és a ház előtt várna a barátnőm. Soha nem árulnám el a barátnőmet.
2020. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kisördög1 ***** válasza:
4%
1 és 4: tipikus...Szánalmas..
2020. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
igen az a szánalmas aki az idiótának visszavágnak és nem a pasi aki nem bír a farkával és házinyúlra lőne
2020. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

Még szép.

A nők imádják elmarni, tönkrevágni a másik kapcsolatát

2020. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert miért? Ha nekem ajánlatot tesz, amit nem mondok el neki, de nem fogadok el, simán tehet ezer másik lánynak is.
2020. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5%

Nekem volt ilyen és nem akartam barinőmnek megmondani. De nagyon kivántam a pasit aki nagyon nyomult rám. Helyes, sportos volt és barinőmtől tudtam milyen jól szexel

Miután szakitottak a pasijával elmontam... elöször kiborult rajta, de utána örült hogy megbeszéltük

2020. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kisördög1 ***** válasza:
5%
8: "Mert miért" Ez jó kérdés mert ezért miért is kell szétzúzni egy kapcsolatot? Miért nem lehet a pasi elé állni és elmondani neki hogy vegyen viissza?! Ja, az egyenes út nem elég kacifántos, és hát nehogy már a "barátnő" is kimaradjon és kapjon egy nagy pofont ha már ő nem tehet semmiről...Mert valószínűleg ő lesz aki a legjobban megszenvedi nem te és nem a csalfa pasi...
2020. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!