Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az intelligencia szexi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intelligencia szexi?

Figyelt kérdés
Ha láttok egy nőt-férfit, aki egész jól néz ki és hozzá okos is, attól jobban felfigyeltek rá vagy beindít titeket? Vágynátok egy ilyen lányra, pasira?
2020. máj. 7. 17:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
I.G.E.N. Nálam ez az egyik legfontosabb. (A humor mellett, amihez viszont szintén elengedhetetlen az intelligencia, úgyhogy ezek összetartoznak.) És a fordítottja is igaz: akármilyen jól is néz ki valaki, ha buta, mint a föld, az iszonyú taszító.
2020. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem értem, hogy miért pontoztatok le...


Az átlag ember elismeri az intelligenciát, előnynek is tartja, ha normális ő maga is. De attól még nem fogja szexinek tartani.


A szapioszexuális emberek azok, akik kifejezetten arra gerjednek be, ha egy ember intelligens.


Tudom, mert ÉN AZ VAGYOK.


Ez nem ugyanaz, amit ti gondoltok, ez másabb. Ez azt jelenti, hogy az intelligencia lesz az, ami elsődleges a partnerben. Az átlag ember nem így működik.


Keveritek tehát a dolgokat nagyon.

2020. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztalak le, én is így értelmeztem, ahogy te. Van ez az amerikai értelmezése a szexinek, hogy mindenre, ami szimpatikus (különösen, ha ellenkező nemű személyben szimpatikus), azt mondjuk, hogy szexi. Nekem az a szexi, amitől áll a farkam, ennyi.
2020. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Többnyire nem az. Ha így lenne, sokkal több szexben lett volna részem Mensa tagként...
2020. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, nekem szexi egy intelligens ferfi.
2020. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de nagyon változó a dolog. A nagyon buta csajokat nem bírom, akármilyen bomba csaj, még flörtölni sincs kedvem vele, ha nagyon buta. Szóval az alap intelligencia elvárás. De volt olyan csajom, aki tényleg nagyon okos volt, de nem ez a lényeg, hanem legyen egy stílusa, nőiessége, bája, ahogy ezt beszélgetés közben elő tudja adni. Na azt imádta, meg hogy mindig megvolt a közös téma, csomó közös pont, stb. Sokkal jobb volt ettől az összhang köztünk minden szempontból.
2020. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen - elengedhetetlen része és hozzátartozik a másikhoz, a személyiségéhez. Miért neked tetszenek a buta libák, amelyik ugyan jól néz ki, de éjsötét?
2020. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Az! Nagyon meg tud fogni ha egy férfi intelligens. Pontosabban, újabban csak az intelligens férfiak tudnak megfogni. Értelmes, intelligens, humoros...roppant vonzó.
2020. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%

Tudod mi az igazán szexi?


Az intelligencia, az szexi. A humorérzék, az is szexi. Az alázat, mely mögött magabiztosság lapul. Vagy amikor egy ember ki meri mutatni az érzéseit, mert rájött, hogy az álarc mögött sötét van és kevés a levegő. A bátorság. Amikor valaki nem az alapján hozza meg a döntéseit, hogy mit szólnak majd az emberek. Amikor egy Nő tud visszafogott lenni, de a szeme villanásából látod, hogy nagyon nem prűd. Aztán ott van a mosoly, amit nem azért kapsz, hogy lenyűgözzenek. És éppen ezért lenyűgöz, na az tudod, az nagyon szexi.


- Pilát Gábor

2020. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!