Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az intelligencia szexi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intelligencia szexi?

Figyelt kérdés

Valóban így lenne? Kicsit visszahúzódó vagyok, de ha valaki megismer, elismerően szokott rólam nyilatkozni. Járok formális vitákra is, ott viszont elég kemény vagyok :D Kérkedni és okoskodni viszont utálok!

Ezek ellenére azonban nem tapasztaltam volna, az intelligencia, a tudás, ennyire számítana. Most akkor hogy is van ez?


24F



2015. máj. 27. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
igen az, de csak az intelligens nők szemében,viszont abból kevés van,az összes nő max. 30%-a
2015. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha van szemcsid is, ne akard hogy megtaláljalak. Arwwww.


:D

2015. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es: néha eszembe jut, hogy szemüveget kéne hordanom, azt mondják páran, hogy szexi lennék úgy :D lehet kipróbálom :D
2015. máj. 27. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Sikered lesz vele. Egy jól megválasztott szemüveggel több bugyit lehet benedvesíteni, mint egy feszülő karizommal. ;)
2015. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Én szeretem ha a srác inteligens. Őt legalább elfogadják a szüleim. Szerethetek valakit nagyon 0 inteligenciával de az hosszútávon nem jó. Az úgy nem működik, hogy átjön szüleim meg csak néznek, hogy megint...

Szüleim azt szeretik, ha inteligens fiúval vagyok együtt. Őt mindig szívesen látják

2015. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

aaaww, egyike a legszexibb tulajdonságoknak !!

24N

2015. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy akkor veszek egy szemüveget. Valaki tud segíteni választani? :D
2015. máj. 27. 22:16
 8/10 anonim válasza:
Szögletes, enyhen lekeritett sarku, fekete legyen ;)
2015. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Többféle intelligencia létezik, számomra mindegyik nagyon szexi és vonzó.

Az viszont, hogy valaki ebből divatot akar csinálni, ráadásul egy szemüveggel, nekem pont az ellenkezőjét árulja el az emberről. Nevetséges ötletnek tartom.

2015. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez előnyt jelentene. Na meg a szemüveg is. :D
2015. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!