Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti elmesélnétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmesélnétek a pártoknak, ha korábban csókolóztatok lánnyal?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyok egy ideje a párommal, de ezt sosem meséltem neki. Kéne, hogy tudjon erről? Csak azért csináltuk egy lánnyal, mert kíváncsiak voltunk, hogy milyen, és inkább csak szájra puszi szeruseg volt nem is teljesen józan állapotban. Most eszembe jutott, és lelkiismeret furdalásom van, amiért nem meséltem el neki. (fiú, én pedig lány, szóval hetero vagyok)

El kéne mesélnem neki?



2020. máj. 6. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát ha a párkapcsolat alatt volt akkor egy részből megcsalás... de szerintem sem lenne olyan nagy gond belőle...!!! a legjobb az lenne ha tartanátok egy boros vacsit azt a borral lazulna a dolgok...
2020. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
igazából a legtöbb embernek élete során volt már dolga a saját nemével még ha amugy full hetero is! ahogy írtad kiváncsiság vagy pedig felszabadultabb állapot miatt...
2020. máj. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, végül elmondtam neki

A kapcsolat előtt volt egyébként

Minden rendben 😊

2020. máj. 7. 07:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Huh, én meg totál kész vagyok, ha 2 lányt látok csókolózni, teljesen kész vagyok tőle, annyira izgat. Amúgy a legtöbb lány késztetést érez valamiért erre, hogy legalább egyszer kipróbálja. 24f
2020. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok,nekem is elmondta a barátnőm az ilyen élményét. Megmondom őszintén engem még izgatott is.
2020. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!