Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti elmesélnétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmesélnétek a pártoknak, ha korábban csókolóztatok lánnyal?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyok egy ideje a párommal, de ezt sosem meséltem neki. Kéne, hogy tudjon erről? Csak azért csináltuk egy lánnyal, mert kíváncsiak voltunk, hogy milyen, és inkább csak szájra puszi szeruseg volt nem is teljesen józan állapotban. Most eszembe jutott, és lelkiismeret furdalásom van, amiért nem meséltem el neki. (fiú, én pedig lány, szóval hetero vagyok)

El kéne mesélnem neki?



2020. máj. 6. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg akkor elmondod, ha ilyen tema kerul szóba koztetek.
2020. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én el.
2020. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, a kapcsolatotok mire szeretnéd hogy épüljön. Titkokra, vagy őszinteségre.
2020. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én elmondtam, igen
2020. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok, le is feküdtem már lánnyal. Én elmondtam a párjaimnak.
2020. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én elmondtam páromnak, különösebben nem szólt hozzá semmit.

Annyit leszögezett mellette ne csináljam mert számára ez ugyanolyan megcsalás mintha férfivel tenném

22n

2020. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Már lassan egy éve együtt vagyunk... Lehet baj abból, hogy eddig nem meséltem neki?

Legszívesebben kitörölném azt az emléket a fejemből. Félek, hogy ha elmesélem neki, arról fog fantáziálni

2020. máj. 6. 22:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolat, akkor nem hiszem, hogy bármi gond lenne belőle. Mondhatod, hogy annyira jelentéktelen volt számodra, hogy szóra sem volt érdemes. A gondolatait meg úgysem irányíthatod. Szerintem egy idő után úgy is elfelejti az egészet, meg te is.
2020. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül elmondanám a helyedben. Egyrészről a férfiak elég jól tolerálják a női biszexualitást (sőt nagyon sokan nem "csak" tolerálják), másrészről meg ahogy fent is írták: bizalmon, kölcsönös megértésen alapulón kapcsolatot szeretnél, vagy titkolózáson, elhallgatáson alapulót?


Lehet fantáziálni fog róla... ez benne van a pakliban, ha de megértésen, kölcsönös elfogadáson alapul a kapcsolatotok akkor azt is elfogadja, hogy te mit szeretnél és mit nem.

2020. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha rákérdezne, akkor igen
2020. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!