Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hosszú kapcsolat ellaposod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú kapcsolat ellaposodott szexuális életét fel lehet újra dobni nőként?

Figyelt kérdés

11éve vagyunk együtt. Én 30 a férjem 31 éves.

Ennyi idő alatt tényleg mindent próbáltunk az évek alatt.

Kb 4-5 hónapja nagyon kevés és unalmas a szex.. beszéltünk már róla de nem lett megoldás. Igazából ezt leszámítva minden tökéletes és meg akarom menteni ha lehet. Tippket kérnék.:)


2020. máj. 6. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudod az emberek hatalmas nagy hibája, összekeverni a kiszámíthatóságot az unalommal!

Ha szerinted unalmas akkor vége a kapcsolatodnak, nincs már mit megmenteni! Mivel így gondolkozol azt tanácsolom, hogy 2-3 évente cserélj partnert! (tele a társkereső ilyenekkel).

Ha pedig úgy véled, hogy kiszámítható a szexuális életed, akkor tegyél ellene.

Mi 23 éve vagyunk házasok, 43 évesek vagyunk, és eddig még soha nem volt unalmas a szeretkezés, maximum kiszámítható. Viszont nekünk máig megvan a strand, kiránduló helyek, öltözők, várakozó, és még busz is ;)

2020. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem,max 3-assal,párcserével.
2020. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fel lehet, vonj be egy harmadik nőt
2020. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ki fejtenéd kérdező hogy mi az a minden amit ki próbáltatok?

Lehet ott még színesítgetni a dolgot,hidd el,bőven... Mert én negyven éves pasi vagyok,és még mindig nagyon izgalmas dolgokat tudok felfedezni. Pedig ultra aktív szexuális életet élek. Szerintem inkább a szavaidból kivéve,egyfajta apátiát vélek felfedezni,ehhez pedig még nagyon fiatalok vagytok,hogy így éljetek a hátralévő időtökben.

2020. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Addig míg beszélgettek róla,és keresitek a megoldást,igen.

Felhívom viszont a figyelmed,hogy van az a pont,ahonnan már nem lehet visszahozni a dolgokat!!Tapasztalatbol mondom.Ez ,az a szakasz,amikor már nem jönnek szóba a dolgok,nincs róla beszélgetés,vagy terelgetés van!!

Az pozitívum,hogy keresitek a megoldást,csak legyetek rajta mindketten!!!

2020. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos egy bizonyos számú év után ellaposodik a szex, megszokássá, rutinná válik. Ez a dolgok rendje. Nyilván lehet ezt húzni, halogatni olyan praktikákkal amiket te is csináltatok de ez elkerülhetetlen. Ilyenkor van az, hogy vagy elfogadod, hogy már nem olyan szenvedélyes, izgalmas a szex mint volt vagy másnál keresed azt, amire vágysz. Csoda, hogy csak most történt ez meg nálatok. Tudom, hogy nem ilyen válaszra számítottál de ez a fájdalmas igazság.
2020. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a #6-osnak igaza van. elobb utobb bekovetkezik. de ahogy az elottem szolo mondta, lehet ez nem unalmas csak megszokott. az a kezdeti izgalom termeszetes, hogy nem olyan mint 20 evvel ezelott.
2020. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően szerintem is az van, hogy fel lehet néha dobni valamivel, vannak néha felfele ívelő szakaszok, de olyan már nem lesz mint fiatal korotokban ....sőt egyre inkább más dolgok fogják betölteni a helyét, más dolgok veszik át a szerepét, és másnak is fogtok tudni örülni, hogyha szeretitek egymást.

De a változatosság mindenképpen fontos.

2020. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!